Oho! Supernanny Pia Penttala timmissä kuosissa - Katso uudet kuvat - Lihavuusleikkauksesta 2 vuotta

6

358

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Hieno muutos kyllä!

      • Anonyymi

        Niin pitääkin olla, ihminen ahmii ensin itsensä paksuksi, leikkauttaa yhteiskunnan varoin mahlaukkunsa pienemmäksi. Raha menee hukkaan jos lihoo takaisin, pysyis nyt vain hoikkana.


    • Anonyymi

      Kroppa kunnossa,kasvoihin tuli kyllä ikää lisää aika paljon.

      • Anonyymi

        Samaa katsoin. Kyllä se rasva kasvoissa vaan kummasti nuorentaa. Nyt kun kasvoista kaikki rasva lähtenyt, on paljon vanhemman näköinen.


      • Anonyymi

        20 vuotta vanhempi kasvoissa. Johtuu paljolti, ettei voi enää syödä edes hyviä rasvoja, koska se aiheuttaa pahoinvointia.
        Aivot, hormonit vaativat rasvoja toimiakseen hyvin.
        Monet leikkauksien tekijät eivät ole irtautuneet makean himostaan, mikä aiheutti lihomisen ja tulee lihottamaan uudestaan ja uusi leikkaus.

        Lääkärit tapaavat aloittaa lihavuusleikkauksesta, jonka jälkeen voida tehdä toinen erilainen muutaman vuoden mässäilyn jälkeen.

        Ihminen, joka ei kykenne pitämään painoaan normaalina onnistuu siinä harvoin jälkeenpäin. Leikkaukset aiheuttavat monille aliravitsemusta kalliista vitamiinipaketista huolimatta, joita on syötävä loppuelämä.
        Lääkärit osaavat rikastuttaa itseään!

        Riskit leikkauksista monin tavoin ja hätäisesti suoritettu työ merkitsee monia muita terveysongelmia.
        Hiustenlähtö ja kasvojen vanhentuminen, löysän nahan leikkausten valtavat arvet kuuluu niihin vähäisimpiin.
        Suosittelen itsehillintää, dieettiä ja liikuntaa päivittäin,
        niin ei liho lainkaan ja niitä on harjoitettava leikkauksien jälkeen!
        Ei ole mitään syöja juo mitä haluat ja elä onnellisena mässäillen!


    • Anonyymi

      Ihmeellistä että noinkin lukenut ja toisia neuvova ihminen ei osaa itsestään huolta pitää ja päästää itsensä lihomaan.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hengenvaaralliset kiihdytysajot päättyivät karmealla tavalla, kilpailija kuoli

      Onnettomuudesta on aloitettu selvitys. Tapahtuma keskeytettiin onnettomuuteen. Tapahtumaa tutkitaan paikan päällä yhtei
      Kauhava
      171
      6197
    2. Ootko rakastunut?

      Kerro pois nyt
      Ikävä
      147
      1724
    3. Onhan sulla nainen parempi mieli

      Nyt? Ainakin toivon niin.
      Ikävä
      113
      1508
    4. Ujosteletko tosissaan vai mitä oikeen

      Himmailet???? Mitä pelkäät?????
      Ikävä
      51
      1270
    5. Suureksi onneksesi on myönnettävä

      Että olen nyt sitten mennyt rakastumaan sinuun. Ei tässä mitään, olen kärsivällinen ❤️
      Ikävä
      46
      932
    6. Möykkähulluus vaati kuolonuhrin

      Nuori elämä menettiin täysin turhaan tällä järjettömyydellä! Toivottavasti näitä ei enää koskaan nähdä Kauhavalla! 😢
      Kauhava
      29
      860
    7. Älä mies pidä mua pettäjänä

      En petä ketään. Älä mies ajattele niin. Anteeksi että ihastuin suhun varattuna. Pettänyt en ole koskaan ketään vaikka hu
      Ikävä
      97
      836
    8. Reeniähororeeniä

      Helvetillisen vaikeaa työskennellä hoitajana,kun ei kestä silmissään yhtään läskiä. Saati hoitaa sellaista. Mitä tehdä?
      Kouvola
      5
      789
    9. Tarvitsemme lisää maahanmuuttoa.

      Väestö eläköityy, eli tarvitsemme lisää tekeviä käsiä ja veronmaksajia. Ainut ratkaisu löytyy maahanmuutosta. Nimenomaan
      Maailman menoa
      224
      746
    10. Kävit nainen näemmä mun

      Facessa katsomassa....
      Ikävä
      41
      739
    Aihe