Greenpeace kaatoi kaikki Suomen puut

Minkä säännön nojalla sellaista tehtäisiin, en tiedä,
mutta ei olla kaukana hullunkurisessa logiikassa siitä,
että luontoa on pelastettavaa hinnalla millä hyvänsä!!!
1186
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Oli melko analyyttinen avaus luonnonvihaajalta. Ei jäänyt kyllä mieleen, että mitä kauheuksia greenpiisi on tehnyt ja missä. Luonnonvihaajien painavin argumentti on ainakin tähän asti ollut luulottelu. Avaus taitaa mennä samaan kasaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Minkä säännön nojalla sellaista tehtäisiin, en tiedä,
mutta ei olla kaukana hullunkurisessa logiikassa siitä,
että luontoa on pelastettavaa hinnalla millä hyvänsä!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu