Onko teistä outoa kun mies vertasi pojan 15v tyttöystävää minuun.Kysyi oonko huomannut miten tyttö on alkanut lihoa/pyöristyä? Sanoin etten ole huomannut niin jatkoi että tällä 15v on suurempi pylly kuin minulla.Itsestäni tuntuu oudolta että mies katselee 15v tytön vartaloa sillätavalla vai onko tämä teistä normaalia?
Mies vertasi pojan tyttöystävää minuun
6
719
Vastaukset
- Anonyymi
Pedofiilin merkkejä jos lapsia kahtelee
- Anonyymi
Ei kai henkilön lihavuuden arviointi ole seksuaalista? Jos miehesi sanoisi, että tyttö on varmasti painavampi kuin sinä, niin sitä et varmaankaan mieltäisi seksuaalisena vertauksena. Takaapäin katsottuna leveä ahteri kiinnitää helposti huomiota, oli sitten kyseessä nuori tai vanha. En pitäisi tuota miehesi sanomaa mitenkään outona.
- Anonyymi
Pointtina oli että oletetusti aikuinen lähellä 35-40 ikävuotta oleva mies tuijottelee oman lapsensa tyttöystävän Huom. Molemmat alle suojaikärajan persettä
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Pointtina oli että oletetusti aikuinen lähellä 35-40 ikävuotta oleva mies tuijottelee oman lapsensa tyttöystävän Huom. Molemmat alle suojaikärajan persettä
Kohtuullisen pian sen jälkeen kun alkaa olla esiteltäviä tyttöystäviä tai poikaystäviä, niin normaalimaailmassa heidän välillään alkaa olla myös seksuaalista kanssakäymistä. Siinä tulee isälle aika nopeasti mieleen, että tuliko sitä ehkäisyvalistusta annettua riittävästi vai tarvitseeko lisävalistusta. Jos lapsen tyttöystävä alkaa pyöristyä, niin myös raskauden mahdollisuus saattaa tulla mieleen. Aiheesta on hyvin luontevaa keskustella aikuisten kesken, miten sen keskustelun sitten aloittaakaan. Eihän se vauva tietenkään pyllypuolella kasva, mutta muu asiaan liittyvä pyöristyminen kyllä näkyy sielläkin.
No aluksikin on karmivaa että katsoo alaikäisten takapuolta.
Ja sivupointtina vielä että vähän asiatonta mainita asiasta ylipäätänsä
Ketjusta on poistettu 45 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke322152- 1161828
- 771581
Mitä harrastuksia kaivatullasi on?
Mitä harrastuksia sinulla? Onko teillä yhteisiä harrastuksia?671207- 1601192
- 611036
- 481033
- 64994
Mitäs jos hyökkään rakastuneesti kimppuusi
Tuleeko painimatsi vai "painimatsi". Jää nähtäväksi 😂62917Kannattaako suomalaisen nuoren lähteä Thaimaahan au pairiksi? Mitä olet mieltä?
Chiang Mai Pohjois-Thaimaassa kutsuu neljä suomalaista au pairia elämänsä seikkailuun. Arki toisella puolella maailmaa t28900