Onko minkämoisia ovtko Edes "miehiä"
Ovatko salanneet osoitetietonsa?
Maalittavatko Ylivoimalla
Kostavtko kun kysyy OSOITETIETOJA.
Nettini kiertää Rauman kautta ja tekijä on kyylä sairas poliisi.
Säätiedot ja varoitus netti ostoksita MOLENMMAT ilmoittaa RAUMA.
Kerran kävin siell Biltemas ja Kyttälakit MAALITTI odottamas pihalla kaupassa käynnin jälkeen.
Rauman Poliisi
5
1313
Vastaukset 5
- Anonyymi
Hei! Nyt on kohdallasi tilanne sellainen, että jos sinulla on lääkitys pyri noudattamaan lääkkeiden otosta annettuja ohjeita. Jos sinulla ei ole lääkitystä, joka hoitaisi mielenterveyttäsi, kannattaa hankkia sellainen lääkitys nopeasti. Muista, että suomessa on kaltaisiasi ihmisiä paljon ja ei ole hävettävää, kun mieli prakaa. Voimia kevääseen.
- Anonyymi
Let’s make sure this was you
We noticed a new sign-in on your account at ebay.com. Here are the details:
Time of sign-in
Sep 7, 2023 12:40 AM PST
Approximate location
Rauma, Satakunta, Finland
- Anonyymi
Olen samaa mieltä. On kokemusta mielenvikaisten poliisien kostotoimista. Poliisissa on valitettavasti joukossa niitä ikuisia pikkujätkiä, jotka eivät milloinkaan kasva aikuiseksi.
Itse asiassa sellaisille ei pitäisi antaa asetta edes kokeiltavaksi. - Anonyymi
Poliisi todellakin harrastaa mielivaltaista omankädenoikeutta kostaakseen jotain. Se on lapsellisuutta se.
Sellaisilla älynlahjoilla ja mielenlaadulla varustettuja ihmisiä ei tulisi päästää poliisiin ollenkaan. - Anonyymi
Aittakarinkatu on välillä aikamoinen kiihdytyssuora, vaikka poliisilaitos on sen varrella. Mitäs siitä pitäisi ajatella? Ikkunat väärään suuntaan?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1201508
Naisten liian suuret vaatimukset?
Palstalla näkee usein vlituksia siitä, että naisilla on miehille liian suuria vaatimuksia. Haluankin nyt mielenkiinnosta2021000Johanna Tukiainen oli seonut ja hyökännyt ystävänsä kimppuun.
Ollut suora lähetys ja repinyt hiuksista ystäväänsä.145588Olen Aito Narsisti
Kysykää mitä haluatte liittyen tähän aiheeseen. Joitain kokemuksiani asiaan liittyen voin harkintani mukaan jakaa.221501- 187499
- 25444
- 182433
Outo liikkuja
Tämä tyyppi josta kirjoitettiin Ähtärin Ilmoitustaululla. Joka yritti varastaa auton meijeritieltä. Hän liikkui koulut10432Iso käsi pormestarille hyvin hoidetusta työstä
Puolangan kunta on siistinyt Paljakan rinteitä kesän aikana – yksi keskeneräinen lakiasia hidastaa vielä rinnekeskuksen18393- 38388