Playboy-Hanna

Playboy-Hanna, milloin annat sua koskettaa?
8232
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

En milloinkaan..

Äänestä

Laita viesti, niin nopeammin kuin uskotkaan.

Äänestä

Kerrotko hieman mistä tää Playboy juttu tuli?

Äänestä

😂😂😂😂😂

Äänestä

Sama viesti eräälle jonka kuviin ilmestyivät eilen pupun korvat

Äänestä

Luin tämä aloituksen ja tuon pupunkorva kommentin ja huomasin mumisevani ääneen "v.tt. mitä tyhjäpäitä". :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Playboy-Hanna, milloin annat sua koskettaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu