Olen päättänyt muuttaa Hankasalmelle alkoholistiksi. Onko kunnassa alan terapiapalveluja saatavilla. Onko samanhenkisiä raakkeja tavattavissa kylillä.
Vastaukset 1
- Anonyymi
Paikkakunnan aktiivialkoholistit kokoontuvat Jari-Pekassa ja Mustassa-Pekassa aina kun jollakin on jotain juotavaa. Rinkiin kuuluu noin 200 aktiivia, joten mukavaa seuraa on riittävästi. Tervetuloa joukkoon ankeaan!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1771610
Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.106832En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.58735Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset203608- 129581
- 48556
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus50538- 37526
Viesti jonka haluaisit lähettää...
hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä15510Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo60502