Tule tänne.....
Hei rakas mies
16
79
Vastaukset
- Anonyymi
En mä nyt just tuu, tuu sä tänne.... tuo maito tullessa niin saan kaffetta maidolla...
- Anonyymi
Tuu vastaan..
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tuu vastaan..
Mihin asti?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mihin asti?
Sen ison rakennuksen luo.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sen ison rakennuksen luo.
Ok, tuu hakemaan.
- Anonyymi
Ok nainen täällä olen
- Anonyymi
Ihanaa rakas. Nappaan sut tuolta aloittajalta. Mun oot oikeasti.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ihanaa rakas. Nappaan sut tuolta aloittajalta. Mun oot oikeasti.
Niihkiskiskiskis 🤗😚
- Anonyymi
Mäkin olin mut et ollu samaan aikaan 😔
- Anonyymi
Mihin?
- Anonyymi
Tämä ei kuitenkaan ollut J:lle eikä n:ltä.
- Anonyymi
Barricade en route.
- Anonyymi
En oikein kehtaa, pierettää niin hirveästi.En tiedä mikä on.
- Anonyymi
Tuo miehittely neiti, täysin harhaanjohtavine ohjeinenne, olette ansainneet virkaanmakaavan nimikkeenne, neiti.
Uielae on kesaeae jaeljelaeae,
Uielae on kesaeae jaeljelaeae
Uielae on kesaeae jaeljelaeae.......?
Rauhallista illanjatkoa, turvallista.
https://m.youtube.com/watch?v=jbuELxd54nY - Anonyymi
Ihana viesti. Olisipa mulle. Jos kutsu tulisi irl, muodossa taikka toisessa, niin saattaisi jopa toteutua. Kunhan ensin oltaisiin tutustuttu ja tuohon pisteeseen edetty. On se vaan edelleen kaukainen asia, ihmisen kanssa jota ajattelen.
- Anonyymi
Emmä nyt, muuta seuraa. Oma perhe u know...
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-297629Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite1006276Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin1164408- 1564317
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain573746Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.622646- 1642067
- 661973
Miksi miehen on hankala ymmärtää
Että hänen on tehtävä aloite. Niin sen kuuluu mennä luonnollisesti.1471870- 461660