Mind controll laitonta

Anonyymi

Kuten olen aiemminkin todennut, gang stalking, mind controll ja elektronisen häirinnän systeemiin joutuneet kokevat menetyksiä, sen takia, että näitä kivuliaista ajatuksia voidaan mind controllata tietyllä hetkellä. Voidaan esim. aiheuttaa henkisesti kivulias parisuhde-ero, sen aiheuttama mind controll vaikutus kestää noin 5 vuotta systeemissä. Voidaan tavallaan aktivoida muisto erosta tietyllä hetkellä. Systeemin valitsemalla hetkellä, kun halutaan musertaa henkilö niin voimakkaasti, että fyysisetkin voimat menevät. Kun 5 vuotta on kulunut, niin systeemiin täytyy saada kuvioihin uusi kivun aiheuttaja. Voidaan esim. aiheuttaa kohteena olevan henkilön äidin kuolema. Kun kipu parisuhde-erosta on käynyt vanhaksi, niin sitten on taas uusi aihe. Voidaan sulkea kohteena olevan henkilön muisti ja tietyllä hetkellä akitoivd se. Joka kerta on kuin uusi kuolema. Voi olla päiviä, kun saa kokea järkysytksen läheisen kuoleman uudestaan ja uudestaan. Jos henkilö tekee jotain, mitä ei ole ennen tehnyt, voidaan tämä musertaminen aktivoida. Esimerkki: menen lounasravintolaan vähän liian aikaisin ja joudun odottamaan, että kassa avaisi. Tätä ei ole ennen tapahutnut. Ensin odotan minuutin kassan lähettyvillä.. ja sitten huomaan, että muutaman metrin päässä myydään jotain telineissä, siirryn katsomaan aikani kuluksi niitä. Sitten taas siirryn takaisin kassan lähettyville. Tätä käyttäytymistä systeemi, jonka vankina olen, ei tunnista, joten "ampuminen", eli musertaminen alkaa.

Älkää koskaan unohtako mind controllin uhreija. Täytyy vain toivoa, että systeemin luoja ja systeemin hallitsijat jäävät kiinni ja ovat historiankirjoissa Hitlerin vierellä.

18

1595

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Hämmästyttää, kummastuttaa
      Pientä kulkijaa, lopetti syyttäjä Haapelehto syytepuheenvuoronsa Auerin LSH-karajilla.
      Siitä lahtien se on takertunut sivullisen aivoihin piinallisena mind controll-puheenvuorona.

    • Anonyymi

      Toivo on rajaton.

    • Anonyymi

      Elektroninen häirintä saattaa alkaa hyvin huomaamattomasti.

      • Anonyymi

        Minulla on joku e-häirinnän muoto alkanut niin, etten ole sitä e-häirinnäksi. Olen ravannut lääkäreillä valittamassa "oireita"/vaikutuksia.


    • Anonyymi

      Vakoilua, sitten kaappaus, niinkö?

      • Anonyymi

        Noin se varmaan alkaa, lähes huomaamattomista vihjeistä alkaa kiertyä harhaisia johtopäätoksiä.


      • Anonyymi

        Tuskin.
        Huolimatonta psykologian kirjojen selalua, sieltä voi jotakin takertua muistiin.


    • Anonyymi

      Henkirikos-palstalla on Mindcontrol rikos -ketju

    • Anonyymi

      Hakusana

      Alice in Wonderland Wikispook

      sen voi käännttää Suomeksi, on tiheään kirjoitettuja ihmisten tekemiä kauheuksia lasten ja aikuistenkin aivoissa, aivopesutekniikoita

    • Anonyymi

      pyh, mitään gagn stalking mind controllia ole , pelkkää p.jauhantaa, mielenterveyspotilaiden aikaansaamaan hölinää.
      normaali terve ihminen ei moisia vaivaudu ajattelemaan.
      netissä kukaan järkevä jaksa antaa vaikuttaa itseensä.
      -janne J

    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Höpönhöpön, raiskaukset ovat väkivaltaa tänäkinpänä. Viihdemaailma vaan ikäänkuin pehmentää seksuaalisen välinpitämättömyyden rajoja.

    • Anonyymi

      Kirjoita
      ylälaitaan kohtaan Etsi:MINDCONTROL

      pääset lukemaan ainakin lukuisia otsikoita, jos jaksat, niin myös sisältöjä

      • Anonyymi

        Lisäksi kannattaa googlata HYPNOOSI. Sitä käytetään enemmän kuin ihmiset arvaavat.
        Googlaamalla löytyy hyviä otsikoita ja niiden alla asiaa.


      • Anonyymi

    • Anonyymi

      SUOSITTELEN KALLONKUTISTAJALLA KÄYNTIÄ, TAI USEITA SELLAISIA.

      • Anonyymi

        Kaikesta päätellen taidat olla aivan hunoin sanomaan tuota kenellekkään.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kaikesta päätellen taidat olla aivan hunoin sanomaan tuota kenellekkään.

        NO SEHÄN ON VAIN TROLLI. Yrittää vähän tienätä ruokarahaa itselleen.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluaisin rakastaa sinua

      Ja olla sinulle se oikea... Rakastan sinua 💗💗💗
      Ikävä
      59
      4664
    2. Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen

      Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot
      Maailman menoa
      159
      4245
    3. Tiedätkö mihin

      Ominaisuuksiin rakastuin sinussa?
      Ikävä
      67
      3872
    4. onko kaivattusi

      vaarallinen? :D
      Ikävä
      126
      3835
    5. Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti

      Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans
      Maailman menoa
      47
      3658
    6. Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"

      Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe
      Maailman menoa
      79
      3488
    7. Pieni galluppi

      Mitäs lahjaa odotat joulupukilta.
      Ikävä
      98
      3041
    8. Olisiko sinulla

      Jonossa vaihtoehtoja, ehkä
      Ikävä
      54
      2885
    9. Mitä tuntemuksia

      Rakkaasi ääni herättää?
      Ikävä
      25
      2716
    10. Korjaamo suositus

      Vahva suositus Kumpulaisen korjaamolle vanhan 5-tien varrelta! Homma pelaa ja palvelu ykköslaatuista. Mukavaa kun tuli p
      Hyrynsalmi
      15
      2440
    Aihe