Jos ei paistaisi ei hauskaa.
Hyvää iltaa yhdelle naiselle, mieheltä.
Hyvää iltaa yhdelle naiselle, mieheltä.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Jep..johan toi on laskussa
ilon pilaaja.😏
Vituttaa kun aurinko paistaa liikaa.
Höpön löpön.
Vituttaapas. Näin pohjoisessa valoa on kesäisin aivan tautisesti liikaa niin, että lähes jokaiselle kertyy univajetta. Liiallinen valoisuus on terveysriski.
Samoin. Olen valoyliherkkä. Saan palovammoja jos levitän esim. pyykit ulos narulle aurinkoisena päivänä ja kevätaurinko on se pahin. Lisäksi jos on liian kirkas, tulen lumisokeaksi. Yleensä talvihangilla se tapahtui aiemmin ja nyt jo kesälläkin valo sokaisee, jollei ole vahvoja aurinkolaseja. Tunnen sekuinneissa auringon grillauksen ihollani ja se sattuu, jos ei ole esim. käsivarsien päällä jotain vaaleaa paksua kangasta, hihoja.
☺🥰💋
🤗😘💋
Musta olis hauskaa kun yksi mies vastais mulle jotain. Jos ei vastaa niin ei hauskaa.😉
Ei aina voi olla hauskaa.😂
Miksi kiusaat mua? Olenko tehnyt jotain, vai mikä tää juttu on?
En kiusaa. Ei ole mitään tuttua.
Miksi et sitten vastaa? Miksi et halua jutella mun kanssa täällä?
Tarkoittaako aloitus, että ensimmäinen vaan saa vastata? Kuka ehtii?
Voisiko aloittaja - mies laittaa itsestään tuntomerkkejä?
Miksi anonyymipalstalla pitäisi tuntomerkkejä jaella?
En ole sun miehes.
Iltaa mies. Ja tähän aikaan hyvää yötä. Pitää vähän nukkua myös.
Öitä.
Mulle tulee siitä ettet vastaa sellainen olo ettet tykkää musta, että sua ei kiinnosta. Mutta jos haluat antaa mun olla siinä mielikuvassa, niin olkoon sitten niin.