edullista mallia uusille käyttäjille
Nikon. D3500.
Canon. EOS 850D.
Nikon. D5600.
Canon. EOS 90D.
Canon. EOS 2000D.
Canon. EOS 250D.
Canon. EOS 800D.
Etsin kuitenkin parasta digijärkkäriä loppettelijoille. Olen aikeissa lopettaa kuvaamisen ja haen siihen parasta digijärkkäriä.
En löydä mistää suosituksia. Onko palstalla asiantuntemusta?
Paras digitaalinen järjestelmäkamera aloittelijalle 2022
6
208
Vastaukset
- Anonyymi
"Etsin kuitenkin parasta digijärkkäriä loppettelijoille" Öö, en voi auttaa, kun en tiedä mitä ne "loppettelijat" oikein ovat? Onko kyseessä kenties jokin risupartojen alalahko tjtn.?
- Anonyymi
Kyseessä lienee kysely kyselyikäisille parhaasta mallista
- Anonyymi
Nuohan ovat kaikki pelkkiä mitättömiä leluja niille surkimuksille, jotka eivät ymmärrä valokuvauksesta mitään ja joiden vähäiset varat eivät riitä oikeiden kamerapuhelimien ostamiseen.
- Anonyymi
Lopetteluun sopii joku venäläinen 60 luvun kinari niin se antaa tunteen, että "kyllä kannatti lopettaa".
- Anonyymi
Osta laadukas kännykkäkamera niin saatat muuttaa mielesi lopettamisesta kun huomaat, kuinka nautinnollista ja helppoa valokuvaus on. Ja se on aina mukana kun tapahtuu.
- Anonyymi
Lopettelijalle sopii mikä kinari tahansa. Helppo mennä hautaan vanhentuneen tekniikan kanssa.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Trump muka öljyn takia Venezuelaan? Pelkää mustamaalausta
Kertokaapa mistä tuollainen uutisankka on saanut alkunsta? Näyttäkääpä ne alkuperäiset lähteet, minä en löytänyt mitään21718102Kun Arman Alizad puolusti hiihtäjä Vilma Nissilää sanomalla
"älä välitä sekopäistä Vilma", ja kun siitä kerrottiin täällä, niin sekopäinen mukasuvaitsevainen teki siitä valituksen903855Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu512270Martinalta vahva viesti
"Suuret unelmat venyttävät sinua, pelottavat vähän ja vievät mukavuusalueen ulkopuolelle. Juuri siellä kasvu tapahtuu. J2861572Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?711543Temutatko ?
Ostatko kiinalaisista verkkokaupoista halpaa tavaraa tai vaatteita ja miksi? Siksi että on kiva ostaa kun halvalla saa?1521498Akateemikko Martti Koskenniemi vertaa Trumpia Putiniin
"-Suomalaisena on syytä olla huolissaan siitä, että Yhdysvallat näin vahvistaa 1800-luvun alkupuolella julistamansa etup1661456Jos mies olet oikeasti...?
Kiinnostunut... Pyydä mut kunnolla treffeille ja laita itsesi likoon. En voi antaa sydäntä jos sinä olet epävarma ja eh1271427Esko Eerikäinen paljastaa järkyttävän muiston lapsuudesta - Isä löytyi alastomana slummista
Esko Eerikäisen tausta on monikulttuurinen, hän muutti vain 10-vuotiaana yksin kotoaan Kolumbiasta isovanhempiensa luo S141344- 811121