Kuinka joku voi kuvitella että cannabis joka poltettan kuuten tupakka vois olla tehokampi kun vodka pullo.
Ja kuinka joku voi kuvitella että kannabis joka poltettan voi aiheutta tehokampi krapula kun vodka pullo.
Kuinka joku voi kuvitella että kannabis joka poltettan voi vaikutta kauemmin kun vodka pullo.
Cannabis vaikutta tunnin kun sittä poltettan jos halua pitkän aika vaikuttava cannabis kokemuus niin sittä pitä jatkuvasti poltta.
Mutta polttako joku 12 tuntia tai 12 kerta cannabis grammasta mistä rittä poltettava 3-4 kerta eli sittä tule 3-4 tunnin kannabis kokemuus.
Mutta sinä on se hyvä puoli ei tuu sittä tehokasta krapula mitä tule vodka pullosta.
Poltettava yhtä tehokas kun vodka pullo ?
Anonyymi
2
217
Vastaukset 2
- Anonyymi
Kuinka joku voi kuvitella että pullo pitää juoda kerralla tyhjäksi :D
- Anonyymi
Suomalainen juominen on enimmäkseen pullo kerralla. Jos edes riittää se yksi pullo. Kannabis vaikuttaa poltettuna 4-6 tuntia kerralla. Huonoa polttoa tai hc käyttäjä jos pitää tunnin välein polttaa lisää.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan bisneksillä ei mene hyvin
https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/c46da6ab-340f-4790-aaa7-0865eed2336 Yrityksen konkurssihakemus on tullut kärä3141440Tiesitkö? Martina Aitolehden isäpuoli on tämä suosittu laulaja
Martina Aitolehti on seurattu julkisuuden henkilö. Lähipiiriin mahtuu muitakin tunnettuja henkilöitä. Tiesitkö, että Ma311169- 62926
Jos SDP ei voita reilusti, persut kumoavat demokratian Suomesta
Näin tekisi ainakin Rydman seuratessaan idolinsa Trumpin mallia https://www.is.fi/politiikka/art-2000012187244.html455925- 73922
- 48681
Kiteen Pallon superpesisjoukkue pelaa huumeiden vaikutuksen alaisena
Huumerikos. Yleisesti uskotaan, että se seikka, että eräs KiPan pelaaja kärähtää huumeista, on vain jäävuoren huippu. M95649Mies, olenko ymmärtänyt oikein?
Ystävyys/salainen suhde/molemmat ovat täysin poissuljettuja asioita? Nainen73645Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl464619- 38602