Onko tietoa?
Yläkerrassani pienkerrostalossa asuu nuori nainen n 27v. Hänellä oli mies kumppani joka sui hänen kanssaan. Nyt miestä ei ole näkynyt pariin kuukauteen ja olen huomannut, että nainen siirtelee huonekaluja vetäen eli raahaten edes takaisin? Onko nisilla joku itsetyydytys metodi, johon tälläinen tavaroiden jokapäiväinen siirtely kuuluu? Vai onko yläkertani vaipunut vaan psykoosiin? Nykyään ei naapureita oikein tunneta, niin en kehtaa seksuuaalisen ahdistelu syytteen pelossa hänelle nainti apuani mennä tarjoamaan. Ole kyllä huomannut miten hän katsoo minua kun aamu stondikseni kanssa aamukahvittelen terassi takapihallani alasti.
Yläkerrassani pienkerrostalossa asuu nuori nainen n 27v. Hänellä oli mies kumppani joka sui hänen kanssaan. Nyt miestä ei ole näkynyt pariin kuukauteen ja olen huomannut, että nainen siirtelee huonekaluja vetäen eli raahaten edes takaisin? Onko nisilla joku itsetyydytys metodi, johon tälläinen tavaroiden jokapäiväinen siirtely kuuluu? Vai onko yläkertani vaipunut vaan psykoosiin? Nykyään ei naapureita oikein tunneta, niin en kehtaa seksuuaalisen ahdistelu syytteen pelossa hänelle nainti apuani mennä tarjoamaan. Ole kyllä huomannut miten hän katsoo minua kun aamu stondikseni kanssa aamukahvittelen terassi takapihallani alasti.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Ehkäpä nuori nainen on kiinnostunut miehistä jotka kokee miehiksi, oma maku ei ole aina toisen maku, joten antanut sinun sooloilla tavallasi ihan rauhassa.
Hauska tarina, en suosittele kuitenkaan alastimenoa takapihalle.
Hommaa kitara, opettele vähän soittamaan ja laulamaan klassikoita ja haikeita balladeja, niin naapurinnaiset on mehuissaan. Itse sain alakerran isoryntäiseltä varatulta blondilta viestin lauantai-iltana pari vuotta sitten ja hän esitti biisitoiveen. Hänellä oli siellä toinen kaunis blondi kylässä ja tytöt oli ottaneet vähän reippaammin viiniä.
Seuraava viesti oli että tuu tänne soittamaan. Olen 20 vuotta heitä vanhempi mutta seuraavaksi tytöt pyysi jo mukaan saunaan. Heillä oli saunavuoro. Hänen rekkamies aviomies oli ulkomailla ajossa, joten mikä ettei. Siitä ei tarvi sen enempää kertoa siitä illasta ja yöstä kuin että kolmen kimppa kaksi kertaa illalla ja kerran aamulla.
Ilman kitaraa olisi jäänyt tuokin tapahtumatta.
Tuo kuvio ei enää toistu, sillä tuo blondi muutti pois ja seurustelee linnanvenkula narkomaanin kanssa nykyisin ja toinen meni naimisiin ja sai lapsen.
Mutta aina on uusia saaliita, kun siltä tuntuu.
Tuon kun leiskauttaa kitaran kanssa parvekkeella kaksikielisenä versiona, niin taivaan enkelitkin laskeutuu asettuen jonoon viereesi tarjoten antejaan
https://www.youtube.com/watch?v=jVPo8wXmVpw
Tarinana ihan kiva, mutta tarina olisi ollut parempi muualta kehitettynä kuin kerrostalosta jossa ei asunnossa omaa saunaa, esimerkiksi mökkinaapuri ja että tytöt tahtoi myös toistamiseen eikä vain kerran ja että isoryntäinen olisi tahtonut vakituiseksi mieluummin kuin linnakundin, mutta ihan kiva fantasia varsinkin soveltuen hyvin PATTAYAN MATKAILUPALSTALLE.
Tarina oli tosi ja voin kertoa jatkosta hieman lisää. Ottamisissa on kaksi osapuolta. Alakerran blondi tyrkytti minua itselleen jatkossa silloin tällöin. Aivan helvetin hyvä pano ja sellainen lypsykone että en ole moista tavannut. Vielä tuossa talvella napsautin häntä kerran, kun tuli hierontaan. En sekaannu lääkenaisiin enkä bipoihin. Liikaa harmia ja aivan tuuliviirejä.
Sairaanhoitaja oli ammatiltaan mutta sai potkut lääkevarkauksista. Kleptomaani vielä lisäksi ja saanut tuomioita muistakin varkauksista.
Kerran meinasi henki lähteä tietämättäni, kun pokasin mimmin kitaran kanssa illanvietosta. Hänen hullu exä oli nähnyt tilanteen, ei uskaltanut tulla päälle ilman asetta, palatessaan kiväärin kanssa poliisit oli nopeasti paikalla. Oli sen verran sekaisin ollut että oli väärät patruunat mukana, mutta huonommalla tuurilla olisi voinut käydä toisin.
Kukin valitsee ystävänsä .... toveripiiristään .... uskon sinun osaltasi toisen kappaleen osittain.
Jaha jaha. Tarkastaja on vielä vapaana, hoitokotipaikkaa ei ole siis löytynyt?
Mitens jyväskylässä muuten, ootko seppälän cittarissa äitees kanssa poikennu? Onko tuttuja näkyny tai ootko jo pesää saanu?
Suosittelen opettelemaan yhdyssanat ihan ensimmäiseksi!
Tyypillinen järjen peukaloisen aloitus väärällä palstalla.
Sinun vastaavia fiksumpi kuitenkin.
Jaaha, järjen peukaloinen taas äänessä.
Varastin kuivaushuoneesta tämän neitokaisen pikkarit omaan käyttöön.