Kymijoen varren juopot

Kuka on tämä lökäpöksyissä, käytännössä p*skat housuissa kulkeva uhkailija joka pyörii rannalla ja kauppakeskuksen edessä?
-Joku teve, teppo, tms?
31222
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Sait mut nauramaan. tarkoitatko sitä sälliä, joka kävelee sillee "keikkuen" ja vislailee?

Äänestä
  • Kohta on vitsit vähissä ,kun tulee putin pieru

    Äänestä

päivän vitsi!
nauran itteni kuoliaaksi, jos se vanha pieru tulee tänne ammuskelemaan vesiydinpyssyillään ja viskomaan vesipallojaan.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Delfine kirjoitti:

Kuka on tämä lökäpöksyissä, käytännössä p*skat housuissa kulkeva uhkailija joka pyörii rannalla ja kauppakeskuksen edessä?
-Joku teve, teppo, tms?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu