Burgerjointti

Kiinni sekin, eikä ihme. Kaksi kertaa kävin ja silloin jo päätin ettei kolmatta tule, eikä näköjään enää tule vaikka mieli olisi muuttunut. Miksi pitää tehdä ruokapaikka, jos ei osaa, ei viitsi tai ei osaa eikä viitsi? Kun nämä asiat yhdistää melkein jokaista "ruokapaikan" pitäjää tällä kulmalla.
1816
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kävin kerran syömässä burgerin, eikä hinta /laatusuhde kohdannut. Toisaalta olen huono arvostelemaan tämäntyyppistä ruokaa, kun mulle vehnäpulla ei ole ateria, vaikka olisi jauhelihaköntti mukana.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kiinni sekin, eikä ihme. Kaksi kertaa kävin ja silloin jo päätin ettei kolmatta tule, eikä näköjään enää tule vaikka mieli olisi muuttunut. Miksi pitää tehdä ruokapaikka, jos ei osaa, ei viitsi tai ei osaa eikä viitsi? Kun nämä asiat yhdistää melkein jokaista "ruokapaikan" pitäjää tällä kulmalla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu