JUSSIPERKELE mopovideot

videoita katsoessa tulee järkyttävä halu ostaa oma ktm vaikka rahaa ei ole koska olen työtön ja asun yksiössä kontulassa. hirvittää myös katsoa koska hänellä ei ole ollenkaan käsitakajarrua ja hän ajaa keuliessa todella lujaa.
41213
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

hän on täysi jonne tunnen hänet henkilökohtaisesti on joku tekantin fani

Äänestä

sitroooeeeeenin saralla ajaaaa ilman eturenkaita kontulassa!!!

Äänestä

kannatttaa varoa toloppia sitroonelilla

Äänestä

tommosessa rälläyksessä, kun hyppää Ykä eteen, niin ...

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

videoita katsoessa tulee järkyttävä halu ostaa oma ktm vaikka rahaa ei ole koska olen työtön ja asun yksiössä kontulassa. hirvittää myös katsoa koska hänellä ei ole ollenkaan käsitakajarrua ja hän ajaa keuliessa todella lujaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu