on järkkärillä lähes mahdotonta. Oletteko huomanneet? Jos kamera on digijärkkäri niin asia helpottuu hieman jos seuraa järkkärin takakannen näyttöä peilistä. Miten te olette hoitaneet tuon oman genitaalialueen kuvaukset?
Köyhät ja märkäkorvaiset kakarat älkööt ottako osaa täjän kysymykseen.
Omien sukuelinten kuvaaminen
7
177
Vastaukset
- Anonyymi
Et vain osaa käyttää sitä.
- Anonyymi
Sinulla on vikaa korviesi välissä. Se johtuu yksinkertaisesti siitä syystä, että äitisi on läheistä sukua isäsi kanssa. Jopa niin läheistä, että heillä on alunperinkin sama sukunimi ja jo lapsina he nukkuivat vierekkäin samassa sängyssä.
- Anonyymi
Se sukuvika on kun suksi ei luista. Se vanha sanonta sopii hienosti sinuun ja perheeseesi.
- Anonyymi
Muista kuvata laajakulmalla niin näyttää aivan siltä kuin sinullakin olisi miehen varusteet.
- Anonyymi
🤣🤣🤣
Kalansilmä obiskalla sentin pippelikin näyttää miehen työkalulta.
- Anonyymi
Makrolinssi pitänee olla että saa tarkennettua riittävän lähelle. Tai jos sulla on ihan peilikin niin voinet kikkailla erilaisia kuvakulmia niin että kuvaat sitä peilin kautta saatavaa näkymää etkä suoraan pippeliä.
- Anonyymi
Järkkärivarusteisiinhan kuuluu myös mm. jalusta ja kaukolaukaisin, ja kyllä kai etsinkuvankin saa esim. tietokoneen näytölle, joten eiköhän loput ole kiinni ihan mielikuvituksesta. Jos jalusta on vielä hankkimatta niin katso että on sellainen jolla kameran saa riittävän alas ettei siitä tule turhia rajoitteita kuvakulmien valintaan. Niitä on sellaisia, että kameran saa aikalailla maan tasolle, esim. luontokuvausta varten, ja sitähän tavallaan sinäkin lienet aikeissa harrastaa.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1686529Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv1023031Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?1021845Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am501575Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko111290- 151228
Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m131185- 561130
"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?291093Yhteen hiileen velanottoveljet V P K
Tytäryhtiöissä palaa julkista rahaa ja vastuuttomuuden takia -ei pakollisten -kuntalain edellyttämien asioiden takia! N751063