Omien sukuelinten kuvaaminen

Anonyymi

on järkkärillä lähes mahdotonta. Oletteko huomanneet? Jos kamera on digijärkkäri niin asia helpottuu hieman jos seuraa järkkärin takakannen näyttöä peilistä. Miten te olette hoitaneet tuon oman genitaalialueen kuvaukset?
Köyhät ja märkäkorvaiset kakarat älkööt ottako osaa täjän kysymykseen.

7

206

    Vastaukset 7

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Et vain osaa käyttää sitä.

    • Anonyymi

      Sinulla on vikaa korviesi välissä. Se johtuu yksinkertaisesti siitä syystä, että äitisi on läheistä sukua isäsi kanssa. Jopa niin läheistä, että heillä on alunperinkin sama sukunimi ja jo lapsina he nukkuivat vierekkäin samassa sängyssä.

      • Anonyymi

        Se sukuvika on kun suksi ei luista. Se vanha sanonta sopii hienosti sinuun ja perheeseesi.


    • Anonyymi

      Muista kuvata laajakulmalla niin näyttää aivan siltä kuin sinullakin olisi miehen varusteet.

      • Anonyymi

        🤣🤣🤣
        Kalansilmä obiskalla sentin pippelikin näyttää miehen työkalulta.


    • Anonyymi

      Makrolinssi pitänee olla että saa tarkennettua riittävän lähelle. Tai jos sulla on ihan peilikin niin voinet kikkailla erilaisia kuvakulmia niin että kuvaat sitä peilin kautta saatavaa näkymää etkä suoraan pippeliä.

    • Anonyymi

      Järkkärivarusteisiinhan kuuluu myös mm. jalusta ja kaukolaukaisin, ja kyllä kai etsinkuvankin saa esim. tietokoneen näytölle, joten eiköhän loput ole kiinni ihan mielikuvituksesta. Jos jalusta on vielä hankkimatta niin katso että on sellainen jolla kameran saa riittävän alas ettei siitä tule turhia rajoitteita kuvakulmien valintaan. Niitä on sellaisia, että kameran saa aikalailla maan tasolle, esim. luontokuvausta varten, ja sitähän tavallaan sinäkin lienet aikeissa harrastaa.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Muuttaisitko kaivattusi luokse

      heti asumaan? 🛒
      Ikävä
      100
      822
    2. Martinan tyttärestä hieno haastattelu IL

      Martina on kasvattanut fiksun tyttären.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      361
      770
    3. Mä olen tosi

      Ylpeä sinusta 🫂 Ajatuksissani pyydän sulle paljon suojelusta ja varjelusta. Sinua rakastettaan ja susta välitetään. Mui
      Ikävä
      38
      589
    4. Samassa kylässä asuu yks mies...

      Jota en voi sietää... yök!
      Ikävä
      64
      560
    5. Olet kuin minä

      Jännä huomata tämä kerta toisensa jälkeen eikö ❤️
      Ikävä
      46
      550
    6. Sanotaan se sitten tässä

      Rakastan sua mies varmaan.
      Ikävä
      30
      546
    7. Mitä odotat kohtaamiselta?

      Niin, otsikossa kysymys.
      Ikävä
      66
      536
    8. Omituiset kuntayhtymän vieraat festareilla

      Mitähän Pekka Iivari teki kuntayhtymän vieraana festareilla? Harvemmin tällaiset tilaisuudet ovat ns. avec- tyyppisiä ei
      Kemijärvi
      48
      527
    9. Jos se onkin niin

      Että me molemmat kaivataan toisiamme. Odotetaan sitä näkemistä. Ollaan mustasukkaisia ja mietitään, että kenen kanssa se
      Ikävä
      27
      522
    10. En minä tule koskaan ottamaan sinuun yhteyttä

      Että siinä ole vaan rauhassa ilman minua koko loppuelämäsi ajan.
      Ikävä
      25
      520
    Aihe