Volvo V70 ja S70 Varashälytin

Anonyymi

Huutaa välillä omia aikojaan Volvo S70 MK1
Missä se hälytytin sijaitsee ?? , missä sulakkeet tuolle värkille ?

6

1165

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Onkohan tommosissa ropposissa edes hälytintä??

      • Anonyymi

        Miksi pitää olla tuommoisia ihmisiä...olkaa asiallisia. Jos ittellä on kaikki ok ja uudet autot ja muut niin antaakaa köyhimpien täällä kysellä , kyllä te tarvitte aikaanaan myös meitä., niin se vaan menee.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Miksi pitää olla tuommoisia ihmisiä...olkaa asiallisia. Jos ittellä on kaikki ok ja uudet autot ja muut niin antaakaa köyhimpien täällä kysellä , kyllä te tarvitte aikaanaan myös meitä., niin se vaan menee.

        Öö, taisit ymmärtää väärin kommenttini , mistä oikein puhut ??


      • Anonyymi

        Niin tai itsellä osamaksulla oleva.


    • Anonyymi00006

      Ei varmaan enää sulle ehdi mutta yleensä sireeni sijoitettuna johonki moottoritilaan apulaitteiden lähelle. Sireenissä oma sisäinen paristo joka alkaa heiketessään ilmoittaa hetkellisillä hälyillä. Paristo cr2430 yleinen, mallia nappi.

      Nämä vittuilijat ei osaa, siitä se vittuilu johtuu. Tolloja löytyy yllättävän paljon nykyään. Sen tietää jo siitä että jaksavat vittuilla tuntemattomille, käyttää aikaansa turhuuteen. On yhtäkuin ei omaa elämää. Ei olla saatu kenties julkisia varoja riittävästi kaljaan ja sätkiin.

    • Anonyymi00007

      Ainakin s60 hälyttien sireeni apukuskin puolella sisälokarin takana. Oli sama vika että huuteli omia aikojaan, muistaakseni sireenin 5A sulake pois niin ei ole huudellu sen jälkeen. S 60 sulake on ainakin kojelaudan kuskinpuoleisessa päädyssä.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka oli töllöntyön tekijä?

      Ketä on nyt pidätetty? Oliko syy mustasukkaisuus tyttöystävästä tai oliko muita lieventäviä seikkoja? Katuuko tekijä nyt
      Pieksämäki
      31
      2883
    2. Kotikasvatus siitä se lähtee eli missä meni vikaan että lapsesta tuli puukottaja

      Ottakaa muut oppia, normaali kotielämä. Ei liikaa edes hengellisyyttä.
      Pieksämäki
      43
      1491
    3. Kun kohtaat jotain ainutlaatuista

      ja upeaa, johon rakastut ehkä ensimmäistä kertaa ihan tosissaan. Sitten sähläät kaiken omien epävarmuuksien vuoksi. Eikö
      Ikävä
      19
      941
    4. Mua ahdistaa

      Tämä juttu. Miksi nainen torjuit minut vaikka kiinnostuksen merkkejä oli? Eihän tämän jutun olisi tarvinut johtaa sen pi
      Ikävä
      32
      909
    5. Ei tämä enää tervettä oo

      Sydän pamppaillen oon jo tunnin meinannu laittaa sulle viestiä... Sormi tärisee lähetä kuvakkeen kohdalla.
      Ikävä
      22
      894
    6. Minkälaisessa asunnossa

      haluaisit kaivattusi kanssa asua?
      Ikävä
      51
      868
    7. Tuli vain mieleen

      että etkös sä yritäkin muiden miehiä? Se sun tuttava kertoi. En arvosta tuollaista naista, ihmekös kun oot sinkku. m -
      Ikävä
      37
      807
    8. Perämoottoreiden huolto melkoisen kallista

      Minulla on tuollainen keskikokoinen perämoottori ja yleistä merkkiä. Kyselin sille keväthuoltoa paikallisista liikkeistä
      Savonlinna
      36
      773
    9. Tanskademarit: ilman risusavottaa ei rahaa!

      Näin persuna on pakko ihailla noita Tanskan demareita. Tanskalaisessa sosiaalidemokratiassa ei työtön saa rahaa ellei os
      Maailman menoa
      172
      762
    10. Mikä siinä on että sinkku yrittää varattua?

      Siis ihan aina yrittävät muiden puolisoita.
      Sinkut
      48
      679
    Aihe