Sarjarakastuja William

William nähty only fansista tutun mysteeri blondin kanssa! Taso laskee ja vauhti kiihtyy!
5155
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Meinasko tää Ville tehdä vielä musiikkia vai oliko se vain kulissia? Uusi ura Seiska julkkuna.

Äänestä
  • Villen musantekotahti on sama kuin Tuulilla.

    Äänestä

  • Eikös se putkiasennuksia tee marbellas?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Eikös se putkiasennuksia tee marbellas?

    Pulu on vankilassa niin loppu ne hommat.

    Äänestä

Erna perse on tämä uusi eukko. Luulin ettei olisi voinut valita huonompaa huonon tilalle.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

William nähty only fansista tutun mysteeri blondin kanssa! Taso laskee ja vauhti kiihtyy!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu