Moi, tuollainen olisi mahdollista ostaa, mutta minkä arvoinen kyseinen Aeon Goes 272cc vm2010 mönkijä olisi suunnilleen? Tarvitseeko kevarikorttia? Saako varaosia mitenkä?
Aeon Goes 272cc vm2010 (L7e Maantiemönkijä)
Anonyymi
2
287
Vastaukset
- Anonyymi
kyseisen laitteen arvoon vaikuttaa suuresti sen kunto,muutamasta satasesta pariin tonniin.ei tarvii kevarikorttia vaan autokortin.varaosia löytyy kyllä.
- Anonyymi
Kunto on asteikolla 0-10 varmaankin 8. Ainut miinus on pysäköintijarru ei pidä kunnolla, mikähän voisi olla vikana? Tarvitseeko purkaa jarru, vai miten? Katsastuksessa jäänyt kiinni tosta pysäköintijarrusta. Laitan linkit, mistä voi katsoa kuvat. Kiitos vastauksestasi!
Kuva1: https://ibb.co/vm8ry33
Kuva2: https://ibb.co/SvhCQ9N
Kuva3: https://ibb.co/9sKppWp
Kuva4: https://ibb.co/wscrm0c
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin1342714Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.2612287Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?221403- 1151062
- 961021
Uudestisyntyminen ei tapahdu kasteessa
Tässä Apostolien tekojen kohdassa näemme, että Filippus julisti hoviherralle ensin evankeliumia ja kuulusteli sitten tar2041003Ryöstö Punkaharjulla
Punkaharjun k-market ryöstetty tänään keskellä päivää, ketä lie asialla? Poliiseja ainakin pörrää ympäriisee13912Lasse Lehtonen on yhtä aikaa sairauslomalla ja työmatkalla
Kelan johtaja näyttää vötkyilyn mallia, otti sairaslomaa ja lähti Brysseliin sitten ryyppäämään! 😂 Kelan pääjohtaja La55808Mistä juttelit viimeisen kerran
Mistä juttelitte viimeisen kerran ikävöinnin kohteen kanssa? Irl tai viesteillä.50751Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.277742