Itse ajattelin, että en muista minkä kanssa join viimeksi pienen purkin tropicana appelsiinimehua. Grillikylki se ei ollut, sen kanssa sopii parhaiten maito.
Mutta ei haittaa - ostan uuden. Sitten vedän sen sushin kanssa.
Yksin? Mitä ajattelet juuri nyt?
8
246
Vastaukset
- Anonyymi
Ajattelen, että maailma on masentava paikka, mutta se lakkaa kyllä näillä näkymin olemasta. Sitä ennen vois kyllä vielä syödä ja juoda hyvin. Kylmä on ulkona niin taidan pysyä kotona,
- Anonyymi
Maapallon pitäis pyöriä 2t hitaammin kun tuntuu, että päivä menee liian nopeasti. Sitä se Mars 6. huoneessa teettää... Olen tehny omaehtoista työtä vuosia, enkä ole vielä päässyt loppuun. Ehkä se onnstuu 20:n vuoden päästä. Ja kaikki tietokoneella.
- Anonyymi
Sama vika, ikinä ei ehdi mitään.
- Anonyymi
Ajattelin just että miten yksin olen. Itsekseni telkkaria tuijotan ja puhelinta räplään. Tammostä perjantai-iltaa.
- Anonyymi
Ajattelen että onneksi tämäkin pitkä päivä on jo lopuillaan ja yöksi pääsen pois pienen pillerin avulla.
- Anonyymi
Haaveilen ja toivon elämän loppumista että pääsisi pois täältä kärsimästä. Itsemurha ei ole vaihtoehto joten elämäni on kuoleman odottamista.
- Anonyymi
Mietin pitäisikö tosiaan uskaltaa laittaa reppu selkään ja lähtee tanskaan kuukaudeksi etsii keittiöalan töitä työmarkkinatuella?Onko miestä? vai ostanko pullon koskenkorvaa?
- Anonyymi
Yksinäisyydessä on yksin. Silloin kun olen yksinäinen kuuntelen suosikkiyhtyeideni musiikkia, Deftones ja Stam1na. Tykkään myös ajella autolla ja pohtia autokulttuuria.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 343976
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle131899Oletko nainen alkanut kammoamaan minua
Sinua ei näy eikä kuulu, ja ilmeisesti kiertelet tilanteita. Oletko huomannut, että olet vieläkin ajatuksissani luvattom631364Saako 60 v vielä töitä? Arto Nyberg puhuu suoraan elämästä ilman töitä
Arto Nyberg täyttää tänään 60 v. Onnea! Nyberg totuttiin näkemään suoran haastatteluohjelman kapteenina vuodesta toise951296Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.681185Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A51031- 47941
Keskustelua kasteesta
You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti333914Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥26901En haluaisi kaiken kuihtuvan pois
ilman, että olemme voineet jutella rauhassa kasvotusten... Mutta mistä ihmeestä löydän sinut?39892