Kuka se ukkeli oikee on ken kuvailee ikkunastaa keskustassa salama päällä ohi meneviä autoja. Väittää tekevänsä poliisin kanssa yhteistyötä. Saattaa istua Nissanissaan keskustassa kuvailemassa myös. Mitähän oikeen tavottelee?
Keuruun salamaukko
Anonyymi
132754
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Jospa tuo on huolissaan Keuruulla rehottavasta huumekaupasta.
Saa sitä silloin ottaa laillisia kuvia.
Se on Keuruun viinapolliisi.
Tyypillinen muiden elämistä kiinnostunut juoruoava vittupääkeuruulainen.
Yks päivä se ukkeli veti jotain turpan Lidlin pihalla.
On kyllä raivostuttavaa toimintaa, mutta minkäs teet kun voi vedota siihen että kuvaa julkista paikkaa vaikka tasan tarkkaa kaikki tietää mitä kuvailee
Ymmärtäis ottaa edes sen salaman pois päältä niin ei heijasta ikkunasta niin pahasti
Hannuhan se siellä. Aina huutelee ikkunasta ties mitä hävyttömyyksiä ja näyttää keskisormea kun ajaa ohi.
hi hi hii on teillä risti siellä
Aika hyvä kameralaitteisto saa äijällä olla että saa ikkunan läpi salamalla kuvia joista näkyy yhtään mitään. Vittuilemalla täyttää sisällään kalvavaa tyhjyyttä.
Peltosta se kyttää. Ettei kukaan tulisi hakatuksi. Hyvä ku joku pitää yllä piha- ja korttemipoliisin virkaa omalla toimiluvalla.
Onko kotoisin Multialta.
Mikä on tämä salainen maukko.
Kaikki Keuruulla liikkuvat tulee kuvata ja ottaa sormenjäljet.
Haha.. no hei Keuruu..