Skientolokit on ihan huu-haa sakkia.

Ne ei tee mitään muuta, kuin koittaa hankkia lisää ihmisiä koukkuun. Olen itse, mutta livahdan kun pöly laantuu.
2195
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Opettele kirjoittamaan sana scientologit oikein ennen kuin "livahdat", niin osaat kirjoittaa huu-haa juttujasi sitten paremmin... Juukos? =D

Äänestä
  • Sekö on ainoa mittari scientologien arvostelussa,että osaa kirjoittaa sanan scientologi oikein ?

    Kun se osaa kirjoittaan, niin saa arvostella.

    Juukos? =D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


lzsdjcnf kirjoitti:

Ne ei tee mitään muuta, kuin koittaa hankkia lisää ihmisiä koukkuun. Olen itse, mutta livahdan kun pöly laantuu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu