Eli mut pakotetaan nyt syömään vähä enemmän mut juttu on siinä et en haluis ku en oo alipainonen vielä eli tarpeeks sairas. Tai sairas muutenkaan. Ni toimisko se et söisin 1200 kaloria ja laihtuisin? Miten on?
Toimisiko tämä suunnitelma?
9
313
Vastaukset
- Anonyymi
Miksi haluat olla sairas?Täällä oli myös toinen anorektikko joka halusi olla sairas.Toivottvasti hän näkee viestisi niin saisit hänestä vertaistukea.Mikä on kriteerisi sairaalle,jos olet nyt kerta terve.Mitä sitten tapahtuu kun olet tarpeeksi sairas?kerrotko mulle.
- Anonyymi
Koska mä en osaa kuvitella eläväni normaalisti. En kerta kaikkiaan pysty siihen. Ei oo motivaatiota paranemiseen yhtään.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Koska mä en osaa kuvitella eläväni normaalisti. En kerta kaikkiaan pysty siihen. Ei oo motivaatiota paranemiseen yhtään.
Eli sulla on tarkoitus kuihtua ja kuolla pois,Onnea sille tielle.
- Anonyymi
Tiesitkö että alipainoisuus voi johtaa kudosvaurioihin,aivovaurioon tai sydänvikaan.Sekö on sulla tavoite.Pilata sun elimistö ja elimet?
- Anonyymi
Mähän just nimenomaan haluan kuolla eli ei toi mua kauheesti hetkauta
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mähän just nimenomaan haluan kuolla eli ei toi mua kauheesti hetkauta
No sitten sun ei kannata syödä tota 1200 kiloklaoria.Ole syömättä niin kuolet nopeammin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
No sitten sun ei kannata syödä tota 1200 kiloklaoria.Ole syömättä niin kuolet nopeammin.
Joo mä yritän syödä tietysti vähemmän
- Anonyymi
Sano niille ruuan pakottajille ettet halua syödä koska haluat kuolla nopeammin.
- Anonyymi
Ei ne mun vanhemmat kuuntele mua
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2001546
Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?58961Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän140954- 85902
- 53826
Martinan tarve valehdella.
Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t264738Tumman vihreä mercedes
Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,10730Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla
Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä338681Olisitko oikeasti valmis rikkomaan
Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk58674Miksi tällainen pelottaa ja aiheuttaa joillakin ärtymystä?
"Sitoudun ystävien ja kollegoiden kanssa puuttumaan seksistisiin vitseihin ja vähättelyyn. Sanon ääneen, kun jokin ei ol74666