pois ottaminen kuuluu myös teille! Vai kuvittelettekö olevanne niin erinomaisia
ettei teidän hienojen .....jätösten korjaaminen kuulu teille?
jos tuo homma vielä jatkuu, niin hankin riistakameran julkaisen jokaisen
koiran paskattajan, joka ei korjaa pois koiransa jätöksiä, kuvan facebookissa. Joten
nyt otatte sen pussin kauniinseen käteen ja noukitte sen .....paskantajan paskat pois
onko selvä!!
ettei teidän hienojen .....jätösten korjaaminen kuulu teille?
jos tuo homma vielä jatkuu, niin hankin riistakameran julkaisen jokaisen
koiran paskattajan, joka ei korjaa pois koiransa jätöksiä, kuvan facebookissa. Joten
nyt otatte sen pussin kauniinseen käteen ja noukitte sen .....paskantajan paskat pois
onko selvä!!
Vastaukset 16
Vanhimmat
Ne on ihan sinua varten jätetty sinne, syömistähän se sinäkin tarvitset. Olisit kiitollinen
Ai, kuinka huomaavaista! Kiitoksia vaan, mutta ihan noin suurta tarvetta syömiselle harvoin tulee. Mutta, voin toki valmistaa ne sinulle valmiiksi seuraavaa kertaa varten vai rekulleko tulee? Meneekö ihan vaan paistettuina? Haudutus onnistuu Vai lisäänkö vähän kuorrutusta? Entäpäs majoneesi? Ja mitenkäs munavoi? Lisukkeet tietenkin oman valinnan mukaan.
Mikään näistä ei kiinnosta. Syö ne vaan ja ole hiljaa. Muista myös että ruoka suussa ei tule puhua.
Kokeilepa koettua konstia:
Joku vuosi sitten meilläpäin oli sama ongelma, lisäksi postilaatikon vierusta oli melko härskin näköinen. Ostin kaupasta semmoista tuholaistorjuntaan tarkoitettua ainetta ja laitoin yhden palasen liittymän kohdalle ja toisen postilaatikon juurelle.
Ei mennyt kuin muutama päivä niin jo loppui koiranpaskat jalkakäytäviltä, eikä postilaatikon juurellekaan ilmestynyt enää mitään. Jostain syystä myös hihnassa kulkevat koirat hävisivät kadulta käytännössä kokonaan.
Mieluummin käytän vanhaa hyvää konstia ja nussin huora-äitiäsi vaikka häntä suuresti halveksinkin. Mutta pillu se on pingviinilläkin. Onko selvä?
Eikö koirasi anna enään?
Pingviini havaittu! Ai, se olikin vaan joku pingviiniksi pukeutunut. Ja kyllä tällä oli ihan ....
Jos ei erota pingviiniä koirasta saati siitä joka on hihnan toisessa päässä.
Ei, kun pingviinihän sillä on.
Unohdat nyt yhden oleellisen asian,nimittäin sinäkin olet tullut vitusta, valitettavasti.
Oletkos varma, ettei sinun isä ole käynyt nussimassa minun äitiäni? Ajatteles, jos me oltais vaikka sisaruksia?
Kerro ihmeessä toki lisää! Äitisihän jo esittelit. Omistiko isäsi mahdollisesti pingviinitarhan ja sitten näin miten ne tekee poikasia ja sait siitä traumoja ja sitten näit,miten sinua oli tehty. Ja sait lisää traumoja, niin jatka vaan tarinaasi. Erittäin suurella mielenkiinnolla jään odottamaan jatkoa.
Mitä ihmettä sinä oikein höpiset. Missä vaiheessa olen tuollaisen unohtanut? Onko sinulla jokin kehitysvamma?
Kannattaa stalkata missä talossa asuu ja sen jälkeen keräillä jatkossa muidenkin koirien paskoja ja kylvää niitä keräilyhaluttoman pihapiiriin.
Onko portillasi kakki?
Heitäpä siihen nakki.
Jo katoaa sontiva sakki.
Ja karvaturri-rakki.
Hei hei. Eipäs nyt syytellä syyttömiä. Miähän se siellä siun nurkilla käyn paskalla, vai oletko törmännyt koiraan joka pyyhkii perseensä? Huomasin, että siun kadulle on kiva paskoa, joten otin sen tavaksi. Voit kerätä paskani omalle pihallesi lannoitteeksi, jos maksat euron per könkäle. Kasvatat sitten tilliä ja perunoita perheellesi, saatte makoisaa ruokaa. Luomuperunaa ja tilliä paskassa kasvatettua lähitilan tuotetta.
Olet varmasti maistellut paskaa kun tollasia kirjoittelet tai sinua on käytetty lapsena seksuaalisesti hyväksi. Oliko asialla isäsi vai äitisi vai molemmat?