Monelta nähdään ärrällä 💜
Hei autokoulun ope
12
80
Vastaukset
- Anonyymi
Ai että kun mulla oli komea autokoulun ope!
Harmi, kun oli varattu. - Anonyymi
Klo.14.30
- Anonyymi
Jos nähää nii otetaan hotskahuone
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jos nähää nii otetaan hotskahuone
Rakastellaan siellä
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Rakastellaan siellä
Jep
- Anonyymi
Autokoulun ope🤣
- Anonyymi
Tässä on taas teinihenkiselle lukijalle provoa mihin tarttua, onneksi olkoon prinsessa ja onneksi sentään mies esittää täysi-ikäistä tai lähes sellaista tällä kertaa. Hyvää ja tuloksekasta toukokuuta sinulle ja rikasta mielikuvitusta sinne kukkulan päälle ;)
- Anonyymi
Mies hanki sinä niitä töitä itsellesi ja lopeta nämä
- Anonyymi
Nyt ei vilautteluilla läpi päästä. Keskity autokouluun. Älä opeen.
- Anonyymi
Pikkutypyt ihastuu koulun opeihin,naapurin perheelliseen mieheen,autokoulun opeihin. Ja niin täysillä siihen että tämä se on rakkautta tämä. Oivoi. Monelilta kyyneliltä selviäisivät kun keskittyisivät omanikäisiin,vapaisiin miehiin. Nämä opet tietty tilaisuutta hyväksikäyttävät ja lopun elämää siinä häpeässä elävät. Ei tule vuosisadan rakkautta tällaisesta.
- Anonyymi
Joku mustis varmaan joka halveksuu jotain naista ja keksii asioita.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT3884385Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1483759KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti1032725Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku92441Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei172264Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit162012Lindtman haluaa leikata Kela-korvauksista...oho!
Antti Lindtman sanoo Kauppalehdessä, että vuodesta 2028 voi tulla erittäin hankala, mikäli nykyinen hallitus ei tee riit1511932Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja181868- 1201836
Typeryyttä
Se on kummallista, kun kaksi ihmistä tuntee selittämätöntä vetoa toisiinsa, mutta eivät vain pääse toistensa luokse. Mik1241419