Skooteriin öljyt

Voinko laittaa skooteriin mönkiäöljyä 5w40 öljyä motul merkkistä siinä lukee atv power
3319
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Nelitahtiseen skoduun voisipa?

Äänestä

Eli ilmeisesti ei no jos ei niin mitäs tollanen öljy sit tekee tolle mootorille jos ny menin sitä laittamaan

Äänestä

Toimii hyvin jos on nelari.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Voinko laittaa skooteriin mönkiäöljyä 5w40 öljyä motul merkkistä siinä lukee atv power

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu