Asialliset ja todistettavat arviot ovat paikkallaan.
Mikä pankki Iisalmessa on luotettavin?
23
1401
Vastaukset
- Anonyymi
Osuuspankki ainakin on paskin.
- Anonyymi
Erään kuolinpesän nimissä pankin hoitamia asioita, on syytä epäillä lainvastaiseksi. Kyllä kansa tietää ja epäilee..
- Anonyymi
Ehken ei ole kysymyksessä Op.
- Anonyymi
S-pankki paras mutta kirjoitukseni ei tarkoita sitä että muutkaan pankit olisivat epärehellisiä. Palataan taas asiaan kun kerkeet.
- Anonyymi
Säästöpankki on parempien pankki.
- Anonyymi
S pankkia parempaa ei ole
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
S pankkia parempaa ei ole
S-pankki on muuten hyvä, mutta ei ole pankkiholvia eikä osakesalkkupalvelua.
- Anonyymi
???
- Anonyymi
??? MOT ohjelmalle oiva mahdollisuus tehdä laaja-alainen asia ohjelma.
- Anonyymi
Minä olen kuullut että lainaavat muille talletettuja rahoja!! Joten pidän sukan
varressa ! - Anonyymi
Venäjällä on se spermapankki jossa ahokii oli.
- Anonyymi
Sijottajille ym. säästöpankki. Perus ihmiselle joka tarvii kassa palveluita s-pankki. Osuuspankista ei saa kun pahan mielen.
- Anonyymi
Ei niinkään Iisalmessa, mutta maailmalla. Spermapankki paratiisi , siellä ollaan yhdynnässä naisten kanssa. Kun tulee siemensyöksy spermat keskeytetyllä yhdynnällä purkkiin.
Siellä voi olla niin monta päivää kuin itse haluaa ja samalla voi lomailla. - Anonyymi
Spankki, ei palvelumaksuja, Hyvä asiakaspalvelu
OP riistopankki palvelumaksut ym.- Anonyymi
Hirveetä on, jos totta lie. Omaisten kannattaa heti asia siirtää poliisin tutkittavaksi ja edelleen KRP:lle ja vielä niin, tarvittaessa oikeuskanslerin viraston tutkittavaksi. Varsinkaan, jos pankilta ei saa virallisia vastauksia!
- Anonyymi
Mikäköhän pankki toimineensa mahtaa olla kyseessä?
- Anonyymi
Oliko se Optia ?
- Anonyymi
Se jossa on nyt hyvä sijoitusneuvonta nyt ?.
- Anonyymi
Markkina riski huomioon otettuna, on syytä epäillä lisäksi paljon suurempaa riskiä, että varakkaan ja ikääntyneen/sairaan miehen miljoona varat siirretään toimihenkilön myötävaikutuksella lenkkikaverille? Kansa epäilee, todisteisiin nojaten.
- Anonyymi
Optia on pikkuruinen pankki, sinne ei parhaat päät töihin lähde!
- Anonyymi
Tsahuuuun siinä "päistä" oli taas kysymys
- Anonyymi
Siellähän lienee Piin kova juristin tapanen.
- Anonyymi
J.T. Hae opitaan säästöpankkiiriksi ! Varmaan pääsisit, hakuvaatimukset ei häikäise.
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit1076788KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti3826428Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei623223Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521172728Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1082360- 1251824
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro211687Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään341535Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan
Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju1821357- 741247