Olin Ähtärin uimahallissa ja sinne tuli kaksi romaaninaista isoissa hameissa.Näin ne ensin pihalla ja ajattelin että onpas komeita naisia.No joo se asia meni ja tuli.Seuraavan kerran näin samat naiset uimahallinpuolella kun olin uimassa,täytyy sanoa että siinä silmä lepäs,molemmilla täys kymppi vartalo pikku bikineissä.oli kyllä tyrmäävän näköisiä kaunottaria.Lisää tällaisia mun vanhoille silmille.
Romaani naiset uimahallissa
Anonyymi
7
1438
Vastaukset
- Anonyymi
Siinä on se vaara että hukkuu kun jää niitä kaunottaria suu auki katselemaan. Nauraa.
- Anonyymi
Kroppa pysyy timminä kun kantaa päivittäin kymmenen kilon painoista kerroshametta.
- Anonyymi
Kyllä se käy kuntoilusta .
- Anonyymi
Saa kaupasta varastaa,jos on nälkä. LI Andersson Vasemmistoliitto ja paikkoja saa
sotkea.Paavo Arhinmäki Vasemmistoliitto.
Ketjusta on poistettu 27 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Rukoilimme Länsimuurilla 2000 vuoden jälkeen, Jumalamme oli antanut meille kaiken takaisin
Western Wall, In our Hands. 55th Para. https://www.youtube.com/watch?v=u4BJAppyCSo https://en.wikipedia.org/wiki/55th_252490Kerro kaivattusi
Jokin tapa/piirre mikä sinua viehättää ja mistä hän voisi myös tunnistaa itsensä.551806Saako kantaa asetta
Voiko olla koskaan kotelossa lonkalla ase.. Siis ei mikään luvaton ase. Johon on luvat. Esim luottamustoimessa, tai kaup111204Vakkuri puhuu että Suomi joutuu sotaan.
Hänen mukaansa asiantuntijat ovat yhtä mieltä että Suomi joutuu sotaan Venäjän kanssa. En tiedä kuinka lähellä se on, mu2991067- 259992
- 146903
- 56884
Mitä laitatte karjalanpiirakan päälle?
Voita tietenkin, mutta mitä muuta? Itse yleensä juustoa, jotain leikkelemakkaraa ja tuorekurkkua9797- 47780
Mies mitä ajattelet naisista?
Kerro mitä ajatuksia nousee. Mitä naiset sinulle merkitsee? Sana on vapaa.111775