Äitien päivä kohta käsillä, miten muistatte omia narsistiäitejänne? Oma äitini on kuollut jo vuosia sitten, en ole hautajaisten jälkeen käynyt hänen haudallaan enkä aio nytkään viedä kukkia kiitokseksi vuosien kyttäämisestä, vainoamisesta ja väheksymisestä .
Ainoa mistä olen hänelle kiitollinen on että hän kuoli ja on poissa ainakin fyysisesti. Henkisesti ne kaikki hänen aiheuttamat pahat asiat kulkee vielä mukana.
Toivotaan että siellä olisi lämmintä missä olet tai oikeastaan siellä voisi olla kuumaa....
Narsistiäidin päivät tulossa
Anonyymi
0
58
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.703287Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k91881Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2241269- 1291068
- 991002
- 60954
Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...
Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil67936Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!
No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik6895- 84879
- 34810