Mulla ois tämmöne kiva ongelma kun Pioneerin MVH-S120UI radio ei soita USB:ltä kappaleita kunnolla.
Se soittaa 5 kappaletta tikulta ja sit vaan vetää muista kappaleista pari sekuntia tyhjää ennen ku vaihtuu seuraavaan, on siinä pari sekuntia, ei soita, seuraava biisi, jne jne.
Kaikki tiedostot on mp3 muotosia, en tiiä mikä täsä hommassa ny heittää
Pioneerin radio ei soita USB:ltä
Anonyymi
1
1166
Vastaukset
- Anonyymi
Osta uusi tikku ja kokeile sillä ja tarkasta sitä ennen minkäkokoisia usb tikkuja soitin tukee ja onko väliä miten tikku on formatoitu eli onko FAT32 vai NTFS.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Yritystuet 10 mrd. vuodessa, eli yrittäjäriski valtiolla kuten kommunismissa
Pelkästään Viking Linen viinanhakuristeilyitä sponsoroidaan 20 miljoonalla eurolla vuosittain. Dieselin verotukikin on807671- 747494
Sture Fjäder haluaa tuensaajien nimet julki
Kokoomuspoliitikko haluaa yli 800 euroa kuukaudessa tukia saavien nimet julki. Ehkä olisi syytä julkaista myös kuvat? h1666069Luotathan siihen tunteeseen, joka välillämme on?
Uskothan myös, että se kestää tämän? Kaipaan sinua valtavasti. Vielä tehdään yhdessä tästä jotain ihmeellistä ja kaunist554966En saa sua mielestäni vaikka tekisin mitä
Mikä tähän auttaa.. ei mikään. Edes aika. Kaivan sut kohta vaikka kivenkolosta että saan kysyä haluatko sinäkin💛204159Onnettomuus
Hukkajärventiellä kolaroi lavetti ja henkilöauto. Uutista ei missään! Hys hys ollaanko hiljaa tästäkin?53900- 383592
- 313527
Maahanmuuttajat torjuvat marjanpoiminnan - "emme ole rottia"
Ruotsalaisen journalistin selvitys paljasti, miksi maahanmuuttajat kieltäytyvät työstä. Taustalla vaikuttavat kulttuuris1013227Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"
Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..113067