Eräs jenkkilehti hehkuttelee kuvalla mikä pitäisi olla paras ikinä otettu kuva ufosta.
Heheh, sama kuvahan oli jo raamatussakin sata vuotta sitten. Mikä siinä on olevinaan uutta ja ihmeellistä jos joku piirros on kuvattu tuon näköseksi.
Samalla lehden sivulla näytetään riisitautista ja nälkiintynyttä apinankuvatusta joka ei paljon eroa sivun alemmassa osassa näkyvästä hybridiapinasta. Se lienee oli kuskina aluksessa.
Entinen käytettyjen autojen kauppias Eliosonta kai ollut taas asialla huijauksessa?
https://www.dailystar.co.uk/news/weird-news/researchers-release-best-photograph-ufo-26896981
Paras ikinä julkaistu ufokuva
6
195
Vastaukset
- Anonyymi
Tuossa on paras todiste varastelevasta alienista joka kaappasi evääni suoraan suustani. Onneksi kamera toimi heti.
https://www.dailystar.co.uk/news/latest-news/seagulls-alien-spies-sent-spy-26823996 - Anonyymi
Nyt olen täysin vakuuttunut siitä kaikki oudot väittämät ovat koukun sivupersoonia jotka elää yhtä aikaa ympäri maapalloa eli meidän omaa planeettaa.
Katsokaa huviksenne vaikka Paraguain, Klombian, Alaskan, Mongolian, Pattayan, Senegalin jne. palstoja niin siellä sama tyyppi saarnaa uskoaan silmät punaisena kiiluen.
Kaikilla sivustoilla hän saa silmittömät määrät räkää omaan naamaansa omituisilla väittämillään mitä hän ei ole koskaan pystynyt todistamaan.
Jos ette muuten tajua niin googlatkaa mitä tarkoittaa sivupersoona.- Anonyymi
Ihmiset ympäri maailmaa on aika samanlaisia. Ei kukaan ole täysin originelli.
- Anonyymi
Onko noissa kaikissa maissa myös pierutrolli?
- Anonyymi
Ufokieltäjien kirjoittelu on edennyt neuroottiselle asteelle, Mikä lie heitäkin noin ahdistaa...
- Anonyymi
Varaktori vetänyt vaan kotipolttoista liiterissä masennuslääkkeiden kanssa. Ei tainnut onnistua se hänen "lediufon rakennusprojekti", jolla aikoi tehdä "ufouskovaiset" naurettaviksi lennättämällä sitä taivaalla ja sitten kuvaamalla ufouskovaisten ilmeitä.
Maanmainiolla logiikallaan se olisi sitten poistanut ufoilmiön kun naapurit olisivat uskoneet varaktorin lennokin olevan ulkoavaruudestä.
Heppu on täysin sekaisin, taitaa olla loppusuora menossa elämänsä taipaleella.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.
https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.855392Persuja ei aluevaltuustoissa näy
Ei tunnu persuja paljon paikalliset asiat kiinnostavan, vaan ainoastaan ulkomaalaiset, joku Israel ja Trumpin fanitus.423581Päivän Riikka: Uudenkaupungin autotehdas hiljeni
Näin ne 100 000 uutta pysyvää ei-tempputyötä yksityiselle sektorille tämän hallituksen ansiosta syntyy. Työntekijöille j612965Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin462181Kerro kaivattusi nimi tai nimikirjaimet
🌠 Tähdenlento! Kirjoittamalla kaivattusi nimen tai nimikirjaimet tähän, saattaa toiveesi toteutua.611926Alkuvuodesta poistuu työttömyyskorvaus kaikilta joilla on säästössä rahaa
Tippuu korvaukselta iso määrä työttömiä.2891753- 471606
- 941412
Tämmönen höpsö
Höpönassu mä olen. En mikään erikoinen…hölötän välillä ihan levottomia. Tykkäisit varmasti jos olisin siellä sun vieress441376Mikä ihme teitä savolaisia tuossa
p*rs*reiässä niin kiinnostelee? Että siitä pitää päntönnään huutaa.81312