Haluaisin sinut jo oikeasti. En jaksaisi millään enää odottaa.
Minulla on ikävä sinua
22
792
Vastaukset
- Anonyymi
Mitä sinä mies odotat? Mikset ole vieressäni jo?
- Anonyymi
Hohhoijaa, eiköhän tuo ollut taas naisen aloitus, niinkuin 95% tällä palstalla ...
- Anonyymi
Ei varmasti ole
- Anonyymi
Onko sulla muka pääsy käyttäjien henkilöllisyyksiin?
Veikkaanpa, että tieto on mutua. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei varmasti ole
Oli taikka ei. Ei homma etene palstalle kirjoitelemalla. Ei ainakaan tuohon tyyliin.
- Anonyymi
Sulla nyt tilaisuus. Panettaa. ;]
- Anonyymi
Multa katosi halut kun luin kommenttisi. En tiedä miksi.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Multa katosi halut kun luin kommenttisi. En tiedä miksi.
Panit jo?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Multa katosi halut kun luin kommenttisi. En tiedä miksi.
Samoin. Niin minultakin. Jos on tuollainen kommentti niin ei sitä ääneen saa kirjoittaa eikä sanoa tai jää ainakin ilman naista. Minä en ainakaan ala kenenkään panopuuksi. Kyllä täytyy olla niitä romanttisia tunteita ja tunnelmia. Tuo nyt on niin kaukana niistä kun olla ja voi.
- Anonyymi
Haluat miehen omaksesi?
- Anonyymi
Kuka haluaa ja kenet? Mitä odotat?
- Anonyymi
Sairasta, niin sairasta!
- Anonyymi
Millon näit viimeksi ikävästi kohteen?
- Anonyymi
Yli viikko sitten
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Yli viikko sitten
Ohimennen vai pidemmän aikaa?
- Anonyymi
Halut ja panot.
Ikävää. - Anonyymi
Milloin nähdään?
- Anonyymi
Ei tuo miehittelysi ota osaa, vain proosaa...
Nyt kielioppia.
Viikkoa pidempään ei naisen kissa kärsinyt, vaan pommpasi ruutujen läpi, läväistyen.
Week was enough suffering, when instincts took commanding leading through windowglasses, impaling, shredding desperate pussy, womans pussy.
https://m.youtube.com/watch?v=zaObybcKhew - Anonyymi
Älä odota. Lähesty minua selvästi. Kerro tunteesi
- Anonyymi
No mitä odotat? Jotain tapahtuvaksiko, ihmettä. https://youtu.be/Yvwo8f3SXKA
- Anonyymi
Minä odotan että se mies lähestyisi kysymään vaikka jotain lainaksi. Vaikka vessapaperia. Voisi selittää että unohti kaupasta ostaa sitä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 15110944
- 525230
Taas ryssittiin oikein kunnolla
r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html452433- 302133
Vanha Suola janottaa Iivarilla
Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia131701Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin
Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,421544Tiedän kuka sinä noista olet
Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta301241Känniläiset veneessä?
Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v351166Daniel Nummelan linjapuhe 2025
Kansanlähetyksen toiminnanjohtajan Daniel Nummelan linjapuhe tänään. Rehellistä analyysiä mm. evlut kirkosta ja piispo92935TÄSTÄ TAITAA TULLA SUOMEN HISTORIAN SUURIN USKONNONVAPAUDEN OIKEUDENKÄYNTI.
Sinun täytyy hyväksyä se että jos sinä vetoat uskonnonvapauteen, silloin sinun tulee antaa myös muille vastaava vapaus o317892