Puhelinshop

Anonyymi

Tietääkö joku onko puhelinshop.fi turvallinen paikka ja kuinka nopea toimitus

7

6078

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ei aavistustakaan. Verkkotunnuksen omistaa Mobila Electronics Oy niminen yritys Espoosta. Kokeile löytää jotain arovsteluja?

    • Anonyymi

      On nopea ja on turvallinen, tilattu jo monta kertaa :)

    • Anonyymi

      Mainostaako yrittäjä firmaansa täällä ja miksi?

      Miten tämä liittyy turvallisuusalaan?

      • Anonyymi

        En tiiä oon vasta 13


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        En tiiä oon vasta 13

        Suomessa ei 33 vuotiaatkaan tiedä vielä mistään mitään.


    • Anonyymi

      Vain muutamia kuukausia sitten kaverilta ostettu Samsung sanoi itsensä irti. Aamulla huomasin, että ruutu oli täysin pimeä, eikä minulla ole mitään käsitystä, mistä tuo johtui. Kai tämä pitäisi viedä johonkin huoltoon korjattavaksi, nopealla googlailulla löytyi esim. tällaisia:

      http://www.mytrendyphone.fi/shop/korjaus-169686s1.html
      http://puhelinhuolto.fi/
      http://www.scfhuolto.fi/yksityisille/

      Jotenkin vaan sellainen fiilis, että tulen tässä huijatuksi. Juuri mitään en puhelimista tai tekniikasta tiedä enkä jaksaisi yhtään ruveta selvittelemään asiaa. Pääsenkö miten paljon helpommalla jos vain käyn ostamassa uuden puhelimen?

      1

      <50


      Äänestä

      Kommentoi

      Jaa
      Vastaukset
      Vanhimmat
      Anonyymi (
      Kirjaudu
      /
      Rekisteröidy
      )
      5000
      Kirjoita kommentti...
      Lähetä

      Anonyymi
      2023-04-06 14:36:12
      UUSI

      Puhelinhuolto.fi eli Helsingissä toimiva Mobila Electronics on vankkumattomalla asiantuntijuudella sekä kattavalla niin uusien kuin vanhojenkin varaosien saatavuudella osoittanut olevansa erinomainen ja hinnoiltaan kilpailukykyinen puhelinhuolto. Tekee varastossa olevilla osilla työn odottaessa, ja jos osia pitää tilata, osien saapumisesta ilmoitetaan (yleensä viikon sisällä) ja tuodessa puhelin huolletaan saman päivän aikana. Jos korjauksen yhteydessä ilmenee odottamatonta, kestää se mahdollisen tilattavan varaosan toimittamisen verran aikaa.

      Helsingin toimipiste on Kannelmäessä kauppakeskus Kaaren parkkihallikerroksessa, jossa ruuhka-aikaan saattaa jonoa olla yhtäkkiä liikkeen ulkopuolelle asti. Liike on kovin suosittu. Ruuhka-aikoina huoltotöiden jono oletettavastikin vaikuttaa myös yksittäisen huoltotyön aikaan. 6 vuoden aikana palvellut todella hyvin useita kertoja. Voin suositella!

    • Anonyymi

      aatelin itse tilata sieltä kuoret

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa

      (Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys
      Maailman menoa
      65
      2572
    2. Nainen aion pilata elämäsi täysin, opetus sulle, että pelasit väärän ihmisen sydämellä.

      Empatiani sua kohtaan katosi siinä kohtaan, kun teit tietoisen valinnan leikkiä mun sydämellä. Luulet olevas joku älykäs
      Ikävä
      241
      1585
    3. Kaivattusi nimi vol.3

      Kaipaajankin nimi olisi kiva. 🥰
      Ikävä
      94
      1380
    4. 6 vkoa kulunut ilman sua

      …ihme että olen vielä hengissä. 😔 Kyynelillä pessyt lattioita. Rakastan ja odotan sua ikuisesti❤️Projekti jäi kesken jo
      Ikävä
      8
      901
    5. Viestisi kaipaamallesi ihmiselle

      Mitä ajattelet tilanteestanne tänään?
      Ikävä
      65
      882
    6. Jotenkin se harmittaa

      Etten voinut antaa itselleni mahdollisuutta tutustua. Tulit vain liian lähelle ja syvälle kemia oli alusta alkaen liian
      Ikävä
      46
      700
    7. Olen yrittänyt tavoittaa sinut kolmesti

      Elämän aikana. Kahdesti hakenut numeroa ja lähettänyt jollekkin nimisellesi viestin. Kerran aivan summassa keksimääni os
      Ikävä
      2
      652
    8. Haluan kysyä vain yhden asian

      Miksi et koskaan halunnut kohdata minua kasvotusten silloin, kun molemmilla oli tunteita? Kaiken muun olen jo hyväksymäs
      Ikävä
      39
      579
    9. Mies aion pilata elämäsi

      Ole hyvä vaan, olet ansainnut sen.
      Ikävä
      73
      562
    10. Kauneus on katsojan silmissä

      Mitä kaunista sun silmät näkevät?
      Ikävä
      22
      512
    Aihe