Puhelinshop

Anonyymi

Tietääkö joku onko puhelinshop.fi turvallinen paikka ja kuinka nopea toimitus

7

6413

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ei aavistustakaan. Verkkotunnuksen omistaa Mobila Electronics Oy niminen yritys Espoosta. Kokeile löytää jotain arovsteluja?

    • Anonyymi

      On nopea ja on turvallinen, tilattu jo monta kertaa :)

    • Anonyymi

      Mainostaako yrittäjä firmaansa täällä ja miksi?

      Miten tämä liittyy turvallisuusalaan?

      • Anonyymi

        En tiiä oon vasta 13


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        En tiiä oon vasta 13

        Suomessa ei 33 vuotiaatkaan tiedä vielä mistään mitään.


    • Anonyymi

      Vain muutamia kuukausia sitten kaverilta ostettu Samsung sanoi itsensä irti. Aamulla huomasin, että ruutu oli täysin pimeä, eikä minulla ole mitään käsitystä, mistä tuo johtui. Kai tämä pitäisi viedä johonkin huoltoon korjattavaksi, nopealla googlailulla löytyi esim. tällaisia:

      http://www.mytrendyphone.fi/shop/korjaus-169686s1.html
      http://puhelinhuolto.fi/
      http://www.scfhuolto.fi/yksityisille/

      Jotenkin vaan sellainen fiilis, että tulen tässä huijatuksi. Juuri mitään en puhelimista tai tekniikasta tiedä enkä jaksaisi yhtään ruveta selvittelemään asiaa. Pääsenkö miten paljon helpommalla jos vain käyn ostamassa uuden puhelimen?

      1

      <50


      Äänestä

      Kommentoi

      Jaa
      Vastaukset
      Vanhimmat
      Anonyymi (
      Kirjaudu
      /
      Rekisteröidy
      )
      5000
      Kirjoita kommentti...
      Lähetä

      Anonyymi
      2023-04-06 14:36:12
      UUSI

      Puhelinhuolto.fi eli Helsingissä toimiva Mobila Electronics on vankkumattomalla asiantuntijuudella sekä kattavalla niin uusien kuin vanhojenkin varaosien saatavuudella osoittanut olevansa erinomainen ja hinnoiltaan kilpailukykyinen puhelinhuolto. Tekee varastossa olevilla osilla työn odottaessa, ja jos osia pitää tilata, osien saapumisesta ilmoitetaan (yleensä viikon sisällä) ja tuodessa puhelin huolletaan saman päivän aikana. Jos korjauksen yhteydessä ilmenee odottamatonta, kestää se mahdollisen tilattavan varaosan toimittamisen verran aikaa.

      Helsingin toimipiste on Kannelmäessä kauppakeskus Kaaren parkkihallikerroksessa, jossa ruuhka-aikaan saattaa jonoa olla yhtäkkiä liikkeen ulkopuolelle asti. Liike on kovin suosittu. Ruuhka-aikoina huoltotöiden jono oletettavastikin vaikuttaa myös yksittäisen huoltotyön aikaan. 6 vuoden aikana palvellut todella hyvin useita kertoja. Voin suositella!

    • Anonyymi

      aatelin itse tilata sieltä kuoret

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eduskunnan setämiehet eivät häiritse

      Porvariston sedät kertoivat kuorossa, että eivät tiedä häirinnästä mitään.
      Maailman menoa
      233
      6761
    2. Jaguar i pace sähköauto hajosi. Jopa 100 tonnia akun vaihto. Edullisia kilometrejä

      https://www.iltalehti.fi/autouutiset/a/fcaa5ae4-c04d-414d-ac54-dab991758b2e Tuo että sähköautossa ei lämmitys toimi on
      Hybridi- ja sähköautot
      28
      3423
    3. PropsApp Koodi

      Haluatko ansaita ja kilpailla fiksusti samalla kun seuraat urheilua? Props tekee sen mahdolliseksi. Sovelluksessa pääset
      2
      3268
    4. Persut yrittävät epätoivon vimmalla

      kiertää häirintä asian https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/5389f072-60d9-4ef8-aa7b-c11f0eda66cf jonka muut puolueet a
      Maailman menoa
      65
      3018
    5. Muistakaa demarit, että TE petitte, ei vihreät tai vas.liitto

      Te veitte eduskunnasta turvallisen tilan, veditte sen viemäristä alas. Te demarit, itsensä ylentäneet moraalinvartijat,
      Maailman menoa
      98
      2708
    6. Tämä on persut

      Persut kannattavat koko Suomen alueiden luovuttamista Venäjälle. Kannattavat myöskin väestönvaihtoa suomalaisten ja ven
      Maailman menoa
      5
      2613
    7. IL: "Kyykyttämistä, alistamista, painostamista, huutamista ja tiuskimista SDP:n

      eduskuntaryhmässä." Häirintäkohu puolueen ympärillä paisuu. Iltalehden haastattelemien SDP-lähteiden mukaan eduskunta-
      Maailman menoa
      35
      2338
    8. Riikka runnoo: konkursseja eniten 30 vuoteen

      Vuonna 2025 Suomessa haettiin konkurssiin yhteensä 3 906 yritystä. Konkurssiluku oli suurin sitten vuoden 1996.
      Maailman menoa
      38
      2094
    9. Oletko ollut

      Oletko omasta mielestäsi ollut sokea asioille?
      Ikävä
      52
      1833
    10. Pitäiskö meidän tehdä jotain

      Mennä vaikka kihloihin?
      Ikävä
      85
      1745
    Aihe