Huhtikuussa vielä 19 ensirekisteröintiä.... Ketkä näitä ostelee - Helkama-Vemix itse? ME TULEMME TEKEMÄÄN MAHTAVIA ASIOITA:
ME PYSÄYTÄMME HEIDÄT!
MAGA!
Skodan tulevaisuus
19
888
Vastaukset
- Anonyymi
Ei onnistu toveri kyykman, vaikka kuinka yrittäisit toteuttaa trollaamalla Putinin suunnitelmia. Nuo kateudesta ja katkeruudesta syntyvät kaunat eivät toteudu, kuten ei Putinin Ukrainan valtauskaan. Ukrainasta on vielä matkaa Tsekkiin.
- Anonyymi
Skoda mallin koiko vuoden tuotanto myytiin loppuun 20 päivässä.
Aika suositulta vaikuttaa, https://www.rushlane.com/skoda-kodiaq-sold-out-for-2022-in-just-20-days-of-launch-12425131.html - Anonyymi
Kuules Rolli notta niin niin kyllä koora on väkiän ja kovavattaasen poijan autuu.
T.MakeLahest- Anonyymi
Ripulia aina skodistin penkit täynnä, joten väitteesi on mieletön.
- Anonyymi
NeuvostoSkodan maahantuonti Nato-Suomeen loppuu pomminvarmasti.
- Anonyymi
Minkä neuvostoskodan? Tänne tulee Skodat vain länsimaista, toisinkuinToyotalla. No itäautothan ovat erikseen eikä niitä kannata edes verrata länsiautoihin.
Toyota = Putinin kippo. - Anonyymi
Siitä voit olla varma. Venäjältä ei tuoda, eikä ole tuotu yhtään Skodaa Suomeen. Ne tulevat toisesta natomaasta nimeltä Tsekki.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Siitä voit olla varma. Venäjältä ei tuoda, eikä ole tuotu yhtään Skodaa Suomeen. Ne tulevat toisesta natomaasta nimeltä Tsekki.
Suomeen on pitkälti toista kymmentä vuotta tuotu kaikki skodat venäjän Kalugan oblastin skodan massatuotantotehtaalta. Nyt se ei ole enää mahdollista.
Paraneeko laatu, kun alettiin tuomaan jonkin verran Tsekeistä ja etupäässä Intiasta?
- Anonyymi
Meidän työmaallakin puolet jepeistä ajaa Skodalla ja lisää on kuulema tulossa... Itsellä Superb Combi 3.6 4x4 ...tuosta ei AUTO parane!Ei tuu mersun ja pemarin linttoja ikävä......
- Anonyymi
Superb Combi. Istu ja pompi. Auton irvikuva. Politrukin unelma, märkä sellainen
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Superb Combi. Istu ja pompi. Auton irvikuva. Politrukin unelma, märkä sellainen
Tottakai se on politrukin märkä uni, Putinhan on antanut käskyn ajaa kotimaisella Ladalla.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Superb Combi. Istu ja pompi. Auton irvikuva. Politrukin unelma, märkä sellainen
On noi kyllä kamalia kolistimia, ja pomputtimia.
- Anonyymi
samanlaista ,kuin mulkkuputinin uutisointi.....
- Anonyymi
Vemix varmasti ostaa osan ja loput menevät Suomeen tunkeutuneille desanteille. Ei tuollaista myyntimäärää mikään muu selitä.
Me todellakin pysäytämme heidät! MAGA! - Anonyymi
Yhteisörekisterin mukaan Vemix ostaa kaiken mitä saa tuotua maahan idästä. Lisäksi harrastaa moninkertaisia rekisteröintejä jossa saa autoalan tiedotuskeskuksen tilastot näyttämään paremmilta.
Kommunismi velvoittaa! - Anonyymi
Missähän Kyykman muuten luuhaa? Hänen juttujaan oli ilo lukea! Kiitos! Tero
- Anonyymi
Saisi Kyykman palata palstalle. T: Kyykkänen
- Anonyymi
"Kaasuautojen aika on ohi: Škoda vahvisti tuotannon lopettamisen"
GTEC romahti LOPULLISESTI - Anonyymi
Venäläinen Intialais-Kiinalainen tutiseva ja pomppiva häkkyrä. Aina pyörii jaloissa ja on pajalla.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kunnissa - siis myös kaupungeissa - viihtyvät ovat kommunisteja
Nehän ovat osa yhteiskunnan tuottamia instansseja, joista on vain haittaa veronmaksajille ja yrittäjlle, kuten ollaan ve343144Järkevä ehdotus: reilun 8 miljardin euron veronkorotukset
Nykyinen hallitus on päästänyt valtion tulopuolen rappeutumaan, vaikka varallisuutta on Suomessa enemmän kuin koskaan. U712222Miksei asevelvollisuuden kuluja lasketa Nato-menoihin?
Koskela (vas) kysyy aiheellisesti, että kun kerran palkka-armejaan perustuvat maat laskevat kysesestä toiminnasta aiheut172060Iski taas katumus kun en jutellut sun kanssa
Silloin kun halusit. Mutta en enää voi sille mitään, en saa muutettua sitä hetkeä..1822045SDP todellisuudessa pahin pettäjä koskaan - se syyllistyi valtiopetokseen 1918
kun aloittivat kapinan maan laillista valtiojärjestystä vastaan. Punaiset saivat tukea Neuvosto-Venäjän bolsevikeilta,1252004Purralla luistaa hihna isolla pyörällä
Näki taas eilisillan tv-tentissä kuinka paniikissa oli kannatusromahduksen takia. Ei saanut kuin tiuskittua yksittäisiä341690Miksi vasemmisto ei vastusta ulkomaisen halpatyövoiman maahantuontia
joka heikentää suomalaisten duunarien työmarkkina-asemaa ja rasittaa Suomen julkista taloutta? Vasemmistolla ideologin1101629- 981312
Miksi kaikki avioeronneet miehet eivät kunnioita naisia?
Niin. Miksi avioeronneet miehet kohtelevat huonosti naisia, jotka lähestyvät heitä? Tämä on kokemuksen rintaääntä. Tämä2221289- 221163
