On tämä Pihlava vaan niin mukava ja turvallinen paikka asua❤🤦♂️
Pihlava, onnen tyyssija?
18
1024
Vastaukset
- Anonyymi
Mikä ettei jos nauttii kaltaisestaan seurasta eli narkomaaneista, pikkurikollisista ja surkeista tapauksista.
- Anonyymi
Olisikohan kevyttä sarkasmia aloituksessa?
- Anonyymi
tapon yritys taas pihlavassa. Missä siellä
- Anonyymi
Kymppärissäki tapahtui, jonkun vartijarotan pihassa iso hässäkkä ja useita kiinniottoja.
- Anonyymi
EL BIFFALA, epsanjankielellä.äksöniä kuin meksikossa, luodit viuhuu, aitaa kaatuu ja tanner tömisee kun gringot ottaa mittaa toisistaan pikku aineissa.Asuminen on halpaa, ja asujien henkikin on halpaa.Kaktus jack hallitsee huumemarkkinoita.
- Anonyymi
Raitistunut uskoon pimahtanut ex pirihuorako se siellä arvostelee?
- Anonyymi
Ihan rauhallista on jos et pyöri niissä nistiporukoissa. Seuransa voi valita.
- Anonyymi
Sama sääntö täällä Porin keskustassakin.
- Anonyymi
Pussihousu-Pasi ja Läskikuuppa-Tomppa ovat melkoisia psykoosiveijareita, unohtaa ei tietenkään saa myöskään Nappia, tuota maanista pillerikääpiötä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Pussihousu-Pasi ja Läskikuuppa-Tomppa ovat melkoisia psykoosiveijareita, unohtaa ei tietenkään saa myöskään Nappia, tuota maanista pillerikääpiötä.
Onko Tissi-Pasikin siellä yhden "miehen" jenginsä kanssa?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Onko Tissi-Pasikin siellä yhden "miehen" jenginsä kanssa?
Tissiliivi ei uskaltais asua porin villissä-lännessä los piffalandiassa, läpiajo saattaa päihteessä onnistua jos vaimoke on kuskina ja pitää kädestä kiinni.
Perheen munat onkin tämä naisystävä, joka tarvittaessa laittaa Tisulin kylmän pesun jäljiltä pyykkinarulle kuivumaan, pippelistä pyykkipojalla killumaan tuuleen niin taas osaa käyttäytyä yhden päivän. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sama sääntö täällä Porin keskustassakin.
Täällä on melko rauhallista ja siistiä, vain muutama täyteenpaskannettu tuulipuku örisee penkeillä, niin ja niiden upeat naiset tietysti, nuo tasokkaat Hyacintit :D
- Anonyymi
Los Pihlangeles on just ihan mahtimesta, upeita vähännarkanneita naisia ja charmikkaita työttömiä miehiä pienessä pöllyssä.
- Anonyymi
Melkein 50 vuotta sitten kesälomamatkalla tapasin Pihlavassa kauniin nuoren naisen ja vietin hänen kanssaan pari päivää. Nyt ei kumpikaan meistä enää ole nuoria.
- Anonyymi
Lomamatka pihlavaan, kaikkea sitä saa lukea
- Anonyymi
Pihlavan K-kaupassa, "asiakkaat" laputtavat ostoksensa -100%:siksi juoksukaljoineen.
- Anonyymi
Hienoa, että liikunta on lisääntynyt nuorten keskuudessa..
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Hienoa, että liikunta on lisääntynyt nuorten keskuudessa..
Ja kela maksa, kun jaksaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.1196354Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk3816177Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie696050Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni3443972Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril1482395Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina
Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.42355Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA1211420- 121261
- 1871098
- 61907