Sofia ja Hannu Mallorcalle

Anonyymi

Kumpikin kadehtii Martinan omavaraisuutta ja sporttista elämää. Voi olla, että haluavat kokea yhdessä samanlaisen elämyksen Mallorcalla jos vaan joku tarjoaa matkat ja majoituksen ruuista ja juomista puhumattakaan.

12

201

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kelan rahoilla elävät kait molemmat ja kyllä ne nyt Mallorcalle pääsevät yhdessä, kun kaivavat kaikki eurot taskustaan.Hannu ja Sofia.❣️❣️.

      • Anonyymi

        Kaunis pari nyt vaan häitä odotellessa, kunnes Sofia ilmoittaa ilo uutisen ajankohdasta ja missä häät pidetään.💍.


    • Anonyymi

      S ❤️ H

    • Anonyymi

      Aloittaja ota lääkkeet.🙄

    • Anonyymi

      Vamos!

    • Anonyymi

      Sofia ei Hannuun koskisi pitkällä tikullakaan, on sen verran epämiellyttävän näköinen ja tapainen.
      Martinalla on muuten outo miesmaku, sekä Hannu, että tämä Tsesperi on inhottavan näköisiä ukkoja.

      • Anonyymi

        Niko R-a sai tuomion Sofian pahoinpitelystä ja sai myös yli kymmenen vuoden tuomion Suomen suurimman huumejutun päätekijänä mutta on niin KOMEA. Sofiakin on aivan lääpällään koska Niko oli niin hyvä ja lojaali poikaystävä.

        Vaikka Hannu on nyt katkera niin en usko että noin katkera kuitenkaan että Sofian kanssa menisi edes samaan kuvaan vapaaehtoisesti. Sofia toki yritti sitä kovastikin kun Hannu Martinan kanssa seurusteli. Opetteli Padelin pelaamistakin ja yritti opetella myös stadin slangia.


      • Anonyymi

        Jesper on pitkä ja hyvä treenattu kroppa, katsoin kuvaa missä hänellä on parta.


      • Anonyymi

        Onks miehet kaljuja lyhyitä ja iso vatsaisia.?


    • Anonyymi

      Taisivat jo lähteä kentälle Hannu ja Sofia, instas taas kuvaa jossain WC - takamus pystyssä.Sofia karkuun lähtee, ennenkuin uusi Seiskalehti ilmestyy.

    • Anonyymi

      Sarjassamme aloittajan Päiväunet.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuinka vanha kaivattusi on?

      Gallup teille kaikille
      Ikävä
      168
      1773
    2. Taas puukotus yläristillä!

      Tänään taas puukotettu hengiltä ihminen Kuopiontien läheisyydessä yläristillä! Nyt näitä alkaa olla viikoittain!
      Pieksämäki
      55
      1654
    3. Olen päättänyt tappaa itseni tämän vuoden puolella

      Minulla ei ole oikeastaan mitään hävittävää. Elämäni on surkeaa ja tunnen ihmisten tuijotukset ja supinat. Ne nauravat r
      Ikävä
      124
      1251
    4. Mitä teillä grillataan juhannuksena? Anna oma vinkkisi grilliherkkuihin

      Kesä ja juhannus on grillailun kulta-aikaa. Mitä teillä grillataan juhannuksena? Anna oma vinkkisi grilliherkkuihin. Ka
      Grillaus
      70
      1211
    5. Minkä haluaisit

      Nähdä kaivatultasi
      Ikävä
      111
      1018
    6. Ihana juhannusperinne

      Lähdemme aina juhannuksena aivan hirveässä kännissä kiikkerällä veneellä pieliselle! Se on hauskaa ja jännittävää puuhaa
      Lieksa
      56
      921
    7. Mistä tunnistaa suomussalmelaisen kassajonossa

      Terveiset täältä Kuopiosta! Olen aikoinaan Suomussalmelta lähtenyt maailmalle ja muutaman mutkan kautta päätynyt savon s
      Suomussalmi
      90
      889
    8. La Promesa sarjan ystäville iso pettymys - Yleltä lisäinfoa asiasta

      La Promesa suosikkisarjan kohtalosta on tullut tietoa. Tämä ei kyllä välttämättä ilahduta sarjan faneja. Lue lisää: htt
      Tv-sarjat
      10
      806
    9. Älä itke rakas.

      Tunnen sun kyyneleet silmissäni. Kaikki tulee menemään hyvin. Loppu häämöttää jo...
      Ikävä
      57
      763
    10. Mä muuten kerroin puolisolle susta

      Nimeä mainitsematta....
      Ikävä
      59
      735
    Aihe