Sofia ja Hannu Mallorcalle

Anonyymi

Kumpikin kadehtii Martinan omavaraisuutta ja sporttista elämää. Voi olla, että haluavat kokea yhdessä samanlaisen elämyksen Mallorcalla jos vaan joku tarjoaa matkat ja majoituksen ruuista ja juomista puhumattakaan.

12

148

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kelan rahoilla elävät kait molemmat ja kyllä ne nyt Mallorcalle pääsevät yhdessä, kun kaivavat kaikki eurot taskustaan.Hannu ja Sofia.❣️❣️.

      • Anonyymi

        Kaunis pari nyt vaan häitä odotellessa, kunnes Sofia ilmoittaa ilo uutisen ajankohdasta ja missä häät pidetään.💍.


    • Anonyymi

      S ❤️ H

    • Anonyymi

      Aloittaja ota lääkkeet.🙄

    • Anonyymi

      Vamos!

    • Anonyymi

      Sofia ei Hannuun koskisi pitkällä tikullakaan, on sen verran epämiellyttävän näköinen ja tapainen.
      Martinalla on muuten outo miesmaku, sekä Hannu, että tämä Tsesperi on inhottavan näköisiä ukkoja.

      • Anonyymi

        Niko R-a sai tuomion Sofian pahoinpitelystä ja sai myös yli kymmenen vuoden tuomion Suomen suurimman huumejutun päätekijänä mutta on niin KOMEA. Sofiakin on aivan lääpällään koska Niko oli niin hyvä ja lojaali poikaystävä.

        Vaikka Hannu on nyt katkera niin en usko että noin katkera kuitenkaan että Sofian kanssa menisi edes samaan kuvaan vapaaehtoisesti. Sofia toki yritti sitä kovastikin kun Hannu Martinan kanssa seurusteli. Opetteli Padelin pelaamistakin ja yritti opetella myös stadin slangia.


      • Anonyymi

        Jesper on pitkä ja hyvä treenattu kroppa, katsoin kuvaa missä hänellä on parta.


      • Anonyymi

        Onks miehet kaljuja lyhyitä ja iso vatsaisia.?


    • Anonyymi

      Taisivat jo lähteä kentälle Hannu ja Sofia, instas taas kuvaa jossain WC - takamus pystyssä.Sofia karkuun lähtee, ennenkuin uusi Seiskalehti ilmestyy.

    • Anonyymi

      Sarjassamme aloittajan Päiväunet.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Toiko Helen laivalastillisen vieraslajeja Suomeen?

      Loviisan satamaan tuotiin laiva­lastillinen pähkinän­kuoria Norsun­luu­rannikolta Loviisan satamaan kiinnittyi vapun al
      Maailman menoa
      132
      3173
    2. Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa

      Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/
      Maailman menoa
      73
      2104
    3. Koulujen kesälomien siirto

      Koulujen kesälomaa voitaisiin siirtää viikon verran. Se voisi olla hyvä kompromissi. Pääsiäsiseen voitaisiin lisätä muut
      Maailman menoa
      137
      1795
    4. Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin

      Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee
      Maailman menoa
      24
      1687
    5. Mitä kirjainta haluaisit

      rakastella juuri nyt?
      Ikävä
      120
      1665
    6. Inhottava stalkkeri

      Mikä ajaa ihmisen moiseen toimintaan ?
      Ikävä
      138
      1345
    7. Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."

      Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su
      Kotimaiset julkkisjuorut
      100
      1157
    8. Nainen, mistä johtuu että joskus et vain ymmärrä?

      Älä sitä, älä tätä. Ei niitä varoituksia turhaan sanota. Älä laita sormeasi sirkkeliin. Älä hengaile sen murhaaja poruka
      Ikävä
      144
      1035
    9. "UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!

      "MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!
      Maailman menoa
      47
      995
    10. Yhä pyörit mielessä,

      ja tällä kertaa huomasin yhden asian: Sinusta välittyi sellaista lempeyttä ja välittämisen tunnetta, jota ei voi unohtaa
      Ikävä
      29
      927
    Aihe