Kumpikin kadehtii Martinan omavaraisuutta ja sporttista elämää. Voi olla, että haluavat kokea yhdessä samanlaisen elämyksen Mallorcalla jos vaan joku tarjoaa matkat ja majoituksen ruuista ja juomista puhumattakaan.
Vastaukset 12
- Anonyymi
Kelan rahoilla elävät kait molemmat ja kyllä ne nyt Mallorcalle pääsevät yhdessä, kun kaivavat kaikki eurot taskustaan.Hannu ja Sofia.❣️❣️.
- Anonyymi
Kaunis pari nyt vaan häitä odotellessa, kunnes Sofia ilmoittaa ilo uutisen ajankohdasta ja missä häät pidetään.💍.
- Anonyymi
S ❤️ H
- Anonyymi
Aloittaja ota lääkkeet.🙄
- Anonyymi
Vamos!
- Anonyymi
Sofia ei Hannuun koskisi pitkällä tikullakaan, on sen verran epämiellyttävän näköinen ja tapainen.
Martinalla on muuten outo miesmaku, sekä Hannu, että tämä Tsesperi on inhottavan näköisiä ukkoja.- Anonyymi
Niko R-a sai tuomion Sofian pahoinpitelystä ja sai myös yli kymmenen vuoden tuomion Suomen suurimman huumejutun päätekijänä mutta on niin KOMEA. Sofiakin on aivan lääpällään koska Niko oli niin hyvä ja lojaali poikaystävä.
Vaikka Hannu on nyt katkera niin en usko että noin katkera kuitenkaan että Sofian kanssa menisi edes samaan kuvaan vapaaehtoisesti. Sofia toki yritti sitä kovastikin kun Hannu Martinan kanssa seurusteli. Opetteli Padelin pelaamistakin ja yritti opetella myös stadin slangia. - Anonyymi
Jesper on pitkä ja hyvä treenattu kroppa, katsoin kuvaa missä hänellä on parta.
- Anonyymi
Onks miehet kaljuja lyhyitä ja iso vatsaisia.?
- Anonyymi
Taisivat jo lähteä kentälle Hannu ja Sofia, instas taas kuvaa jossain WC - takamus pystyssä.Sofia karkuun lähtee, ennenkuin uusi Seiskalehti ilmestyy.
- Anonyymi
Sarjassamme aloittajan Päiväunet.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1901653
- 861403
- 1041068
- 48919
Leski ja Volvomies
Mitä se Volvomies kulkee sen nuoren lesken luona.. joko leski surunsa surrut ja uusi jo katottu..15915Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su43821Joko seuraava hallitus uskaltaa puuttua 7,5 viikon vuosilomiin
Onhan se törkeää eriarvoisuutta ja verovarojen törkeää tuhlausta.114670Haluatko, että kierrän sinut kauempaa
Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.83666Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni
mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä30651Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su45597