Sofia ja Hannu Mallorcalle

Anonyymi

Kumpikin kadehtii Martinan omavaraisuutta ja sporttista elämää. Voi olla, että haluavat kokea yhdessä samanlaisen elämyksen Mallorcalla jos vaan joku tarjoaa matkat ja majoituksen ruuista ja juomista puhumattakaan.

12

201

    Vastaukset 12

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kelan rahoilla elävät kait molemmat ja kyllä ne nyt Mallorcalle pääsevät yhdessä, kun kaivavat kaikki eurot taskustaan.Hannu ja Sofia.❣️❣️.

      • Anonyymi

        Kaunis pari nyt vaan häitä odotellessa, kunnes Sofia ilmoittaa ilo uutisen ajankohdasta ja missä häät pidetään.💍.


    • Anonyymi

      S ❤️ H

    • Anonyymi

      Aloittaja ota lääkkeet.🙄

    • Anonyymi

      Vamos!

    • Anonyymi

      Sofia ei Hannuun koskisi pitkällä tikullakaan, on sen verran epämiellyttävän näköinen ja tapainen.
      Martinalla on muuten outo miesmaku, sekä Hannu, että tämä Tsesperi on inhottavan näköisiä ukkoja.

      • Anonyymi

        Niko R-a sai tuomion Sofian pahoinpitelystä ja sai myös yli kymmenen vuoden tuomion Suomen suurimman huumejutun päätekijänä mutta on niin KOMEA. Sofiakin on aivan lääpällään koska Niko oli niin hyvä ja lojaali poikaystävä.

        Vaikka Hannu on nyt katkera niin en usko että noin katkera kuitenkaan että Sofian kanssa menisi edes samaan kuvaan vapaaehtoisesti. Sofia toki yritti sitä kovastikin kun Hannu Martinan kanssa seurusteli. Opetteli Padelin pelaamistakin ja yritti opetella myös stadin slangia.


      • Anonyymi

        Jesper on pitkä ja hyvä treenattu kroppa, katsoin kuvaa missä hänellä on parta.


      • Anonyymi

        Onks miehet kaljuja lyhyitä ja iso vatsaisia.?


    • Anonyymi

      Taisivat jo lähteä kentälle Hannu ja Sofia, instas taas kuvaa jossain WC - takamus pystyssä.Sofia karkuun lähtee, ennenkuin uusi Seiskalehti ilmestyy.

    • Anonyymi

      Sarjassamme aloittajan Päiväunet.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mulla on ikävä sua

      Pakko se on myöntää, mulla on ikävä sua 🥺💔.. En kyllä haluaisi sitä myöntää kun tämä tilanne on niin hankala. Oon yri
      Ikävä
      57
      1473
    2. Väleistä

      Minkälaiset välit sinulla on kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      90
      973
    3. Koska tulet minulle näkyväksi

      Koska astut piilostasi esiin? Miksi pysyttelet niin kaukana? Etkö voisi tulla päättämään tämän ikävöinnin? Saisin vihdoi
      Ikävä
      44
      767
    4. Nainen, olet ihanin maan päällä

      Ei ole toista. Olet ihanteellinen, kaikkien mittapuitteni täyttymys. Sisäinen kauneutesi sinetöi ulkoisen ja juuri se sa
      Ikävä
      40
      750
    5. Poliis. Poliisi osoitti aseella Tampereella kun mies avasi oven

      Poliisi Poliisi osoitti aseella Tampereella, kun mies avasi siviili­poliisiauton oven Mies kuvasi keski­viikkoiltana bus
      Maailman menoa
      280
      714
    6. Mikä on mielestäsi keskustelupalstan tarkoitus?

      Tuolla toisessa ketjussa kävi ilmi jotain minkä itse koen hieman hassuksi. Nykypäivänä yllättävän moni ilmeisesti kokee,
      Sinkut
      227
      604
    7. Romanttisinta

      Mitä hän on tehnyt sinulle?
      Ikävä
      49
      579
    8. " Hae roolisi miljardien Pyhäjärveltä"?

      Perjantain 14.8. viesti TV:ssä oli hätkähdyttävän todellista kuultavaa. Tähän on tultu. Pyhäjärvi- selvitykseen, tied
      Pyhäjärvi
      64
      546
    9. Nyt aletaan terveydenhuollossa karsimaan "turhista" operaatioista

      Eräitä toimia ei enää tehdä, vaan yritetään korvata halvemmilla. Nykyään esimerkiksi polven tähystysleikkaukset lähes l
      Maailman menoa
      111
      530
    10. Lääkäri Ari Miettinen kuollut 50-vuotiaana

      Sillähän on Youtubessa paljon videoita.
      Maailman menoa
      43
      523
    Aihe