Kumpikin kadehtii Martinan omavaraisuutta ja sporttista elämää. Voi olla, että haluavat kokea yhdessä samanlaisen elämyksen Mallorcalla jos vaan joku tarjoaa matkat ja majoituksen ruuista ja juomista puhumattakaan.
Vastaukset 12
- Anonyymi
Kelan rahoilla elävät kait molemmat ja kyllä ne nyt Mallorcalle pääsevät yhdessä, kun kaivavat kaikki eurot taskustaan.Hannu ja Sofia.❣️❣️.
- Anonyymi
Kaunis pari nyt vaan häitä odotellessa, kunnes Sofia ilmoittaa ilo uutisen ajankohdasta ja missä häät pidetään.💍.
- Anonyymi
S ❤️ H
- Anonyymi
Aloittaja ota lääkkeet.🙄
- Anonyymi
Vamos!
- Anonyymi
Sofia ei Hannuun koskisi pitkällä tikullakaan, on sen verran epämiellyttävän näköinen ja tapainen.
Martinalla on muuten outo miesmaku, sekä Hannu, että tämä Tsesperi on inhottavan näköisiä ukkoja.- Anonyymi
Niko R-a sai tuomion Sofian pahoinpitelystä ja sai myös yli kymmenen vuoden tuomion Suomen suurimman huumejutun päätekijänä mutta on niin KOMEA. Sofiakin on aivan lääpällään koska Niko oli niin hyvä ja lojaali poikaystävä.
Vaikka Hannu on nyt katkera niin en usko että noin katkera kuitenkaan että Sofian kanssa menisi edes samaan kuvaan vapaaehtoisesti. Sofia toki yritti sitä kovastikin kun Hannu Martinan kanssa seurusteli. Opetteli Padelin pelaamistakin ja yritti opetella myös stadin slangia. - Anonyymi
Jesper on pitkä ja hyvä treenattu kroppa, katsoin kuvaa missä hänellä on parta.
- Anonyymi
Onks miehet kaljuja lyhyitä ja iso vatsaisia.?
- Anonyymi
Taisivat jo lähteä kentälle Hannu ja Sofia, instas taas kuvaa jossain WC - takamus pystyssä.Sofia karkuun lähtee, ennenkuin uusi Seiskalehti ilmestyy.
- Anonyymi
Sarjassamme aloittajan Päiväunet.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1292079
- 51989
Perhoseni (miehelle)
Miksi et usko, että mun rakkaus sinuun on aitoa ja vilpitöntä? Tai että se oli jo silloin? Miksi ajattelet, ettet ole r160877Myönnetään, tunnen lämpimiä tunteita kohtaasi
Vaikutat tosin liian hyvältä ollaksesi totta. Komeita miehiä on maailma pullollaan mutta sinussa on jotain.....50766- 77720
- 53627
- 67626
- 59616
Onko Sofia jälleen jätetty?
Moni asia viittaisi siihen, että hän on jälleen sinkku.145612Rekat seisovat dieselin hinnan takia . Ala ei kestä tällaista hintatasoa, sanoo yrittäjä .
EU:n kallein diesel on kova paikka kuljetusalalle. Ajoja on jätetty ajamatta kannattavuusongelmien vuoksi, sanoo alan e133570Mies, näetkö minut myös
Seksuaalisena ihmisenä ja naisena? Haluatko minua seksuaalisesti? Vai olenko mielestäsi tyttönen?20520- 52513
- 6504
- 4499
Voiko se ikinä toimia
Voiko meistä ikinä tulla mitään? Näin kauan aikaa on kulunut ja mitään ei tapahdu... En usko, että sinä mietit minua het32498- 55488
- 34487
Nainen, mitä mieltä olet kodittomista?
Ja heistä jotka eivät kykene huolehtimaan asioistaan, itsestään eikä terveydestään? Miten heidän kanssaan tulisi toimia?118486Totta on asia. Jeffrey Cohen on jättänyt Sofian.
Vaimon viesti on paljastanut totuuden.154476Mitä jos...
Susta tykätään poikana enemmän, kun tyttönä? Miten asian käsittelet tai otat tiedon vastaan? T nainen gubetellija herät142463