kim ill jung

Anonyymi

sanoi, että "höpö höpö" "korona, siis heillä ei oo koronaa, tarkoittaa, että HÄN on huomannut kuinka korona kaataa hautaan kaikki köyhät ja huonosti ravitut joita ei rokoteta, kas siinäpä oiva keino päästä heistä eroon ja niitä on paljon ellei jopa valtavasti paljon.

5

147

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Miten se on aina yhtä ylivoimaista kirjoittaa KÄRSÄMÄKI palstalle avauksia jotka koskisi palstan aihetta? 🤔

      • Anonyymi

        ,, no, senvuoksi,,


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        ,, no, senvuoksi,,

        putinista puhuminenko ei haittaa, arvoisa< apulais modetaja,,?


      • Anonyymi

        niih, näytäppä mallia,, kerrankin?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        niih, näytäppä mallia,, kerrankin?

        Mikä ihme teissä foliohatuissa on vikana kun jokainen sanottu sana traumatisoi mitä seuraa suoranainen vainoaminen esim. siitä, että ohjeistetaan kirjoittamaan aiheista jotka koskee palstan aihetta eli Kärsämäkeä?


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      402
      4898
    2. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      158
      2814
    3. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      91
      2399
    4. Eikö me voitais

      Vaan harrastaa seksiä kun muusta ei tule mitään
      Ikävä
      36
      1578
    5. Kuinka pitkä välimatka

      on teidän kotien välillä?
      Ikävä
      48
      1554
    6. Hotelli kainuu

      Mietityttää, hotelli Kainuussa, se, että asiakkaat voivat valita ketä saa olla ja ketä ei, Illan aikana asiakkaina!
      Kuhmo
      46
      1530
    7. Mistä kehon osasta

      Pidät minussa eniten?
      Ikävä
      86
      1372
    8. Pitäis vaan lopettaa

      Sinun kanssa yhteydenpito. Alkaa vaan haluamaan enemmän ja tuskin lopulta mikään kohtaisi. Ja ikävä vaan kasvaa ja lähei
      Ikävä
      10
      1105
    9. Seuraavakin hallitus joutuu leikkaamaan

      Sitähän tämä hallitus nyt höpöttää, kun itse on ajanut tilanteen katastrofaaliseksi. Orpon hallitus lähti suurin puhein
      Maailman menoa
      157
      1090
    10. MTV: Vappu Pimiä lataa yllättävän kommentin Helena Puolakasta: "Eihän Helena Puolakkakaan..."

      Miten Vappu Pimiä pärjäsi mielestäsi MasterChef-tuomarina? Pimiä aloitti MasterChef-tuomarina uudessa pestissä. Nyt Pim
      Tv-sarjat
      14
      1032
    Aihe