Ei ole korvienvälissä kuin aktivointisana. Ei ymmärrä olevansa täysi typerys.
Aktivointi vittuilja saisi kuolla
16
283
Vastaukset
- Anonyymi
Onko tämä paskin palstan aktivointi aloitus ?
- Anonyymi
Mikähän seuraavaksi harmittaa?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mikähän seuraavaksi harmittaa?
Minä veikkaan että paskimman aloituksen tekijää harmittaa kun sille nauretaan.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Minä veikkaan että paskimman aloituksen tekijää harmittaa kun sille nauretaan.
Monitralla paskatkin muuttuu liukkaaksi!!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Minä veikkaan että paskimman aloituksen tekijää harmittaa kun sille nauretaan.
Onko nyt paha mieli? Pitäisikö pistää pari ulinaa jonkun ketjun jatkoksi ennen kuin vedät itsesi narun jatkoksi?
- Anonyymi
Tämähän onkin aivan älykääpiöiden palsta. Mitä pitäisi odottaa keskustelun tasosta?
- Anonyymi
Monitralla paskatkin muuttuu liukkaaksi puhumattakaan siitä miten hyvin aktivointi aloituksetkin irtoavat !
- Anonyymi
Joku syrjäytynyt hylkiö josta ei kannata välittää.
- Anonyymi
Ei se voi olla ihan syrjäytynyt yksilö kun se kerran keksi ruveta kisaamaan paskimmasta aloituksesta.
- Anonyymi
Monitra voitelee pahimmankin syrjäytyneen loistavaksi bile-eläimeksi!!
- Anonyymi
Taas alkoi aloitukset ahistamaan
- Anonyymi
Ihminen on paha toivotaan ydinpommin laukeamista ,pian aktivointi aloittaja kuolee samalla,heh.
- Anonyymi
Nyt meni jo liikaa monitraa koneeseen.
- AnonyymiUUSI
Aktivointikaveri työntää jokakerta monitralla voidellun kiertokangen sisuksiinsa kun toistaa sanat" aktivointi, monitra, turha aloitus"
Ja näitä työntöjä riittää😅- AnonyymiUUSI
Ja aloittajaa harmittaa kun sille nauretaan.
- AnonyymiUUSI
Saantio muistuttaakin sopivasti mikä sen vointio.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Työttömän työnhakijan pääasiallinen tehtävä on työnhaku
Ja uusi työnhaun malli korostaa sitä. ”Tavoitteena on nopea työllistyminen”, sanoo TE-toimiston johtaja. Ja tässä hän aivan oikeassa, koska työttömyys4393622Stefan Thermanin käräjät on 16/6. On jännät ajat miehellä edessään.
Neljä syytettä on nyt edessä, laittomasta uhkailusta liikenneturvallisuuden vaarantamisesta törkeästä kotirauhan rikkomisesta ja ampuma-aserikoksesta1001915Mitä kummaa tapahtui, että Suomalaiset yhtäkkiä Natoon haluaisivat?
Ulkomailla ihmetellään, "mikä teihin rauhanomaisiin suomalaisiin oikein meni kun, yht'äkkiä sotahulluiksi muutuitte"? Erittäin hyvä kysymys joka pitäi7381809No niin.. nyt ihan vakavasti..
Haluisitko mies nähdä ja jutella ihan oikeasti? Kun mä haluisin.. voisitko antaa jonkun vihjeen. Tiedän että oot täällä, mut en tiedä että miksi sä tä851184- 59928
Ajatus on nähdessä
Jutella ja sopia ajankanssa keskustelu edes kerran, selkiyttäisi asioita. Vain kasvotusten, vain sinulle. Katoamalla päätät toisin, oletko ihan varma52866Pääsikö Martti
Esittelemään velaka mersua ja hyyryä hienostoalueella lippisjonnelle🤗😜😎107824Noniin tänään on ensimmäinen päivä
Jolloin aion keskittyä muuhun ja ajatella vähemmän sinua! Ei tosin alkanut kovin vahvasti. 😅 Pakko nyt vaan irrottaa ja unohtaa. Toivoa on vasta sitt45715