Että sun kanssa koin myös ihanaa seksuaalista himoa? Onko se väärin sanottu?
Vastaukset 13
- Anonyymi
Ei se tietenkään ole väärin sanottu! :)
- Anonyymi
Kivaahan se on.
- Anonyymi
Ei. Antaa himon yltyä...
- Anonyymi
m > n
vai n > m?
Vai oliktää väärä kysym? - Anonyymi
Muistatko vielä, miten olimme niin pieniä, että maton reunalla jalkoja heiluteltiin...
T.pusu
https://m.youtube.com/watch?v=KxxVhOXcyio&pp=QAFICA== - Anonyymi
Ihan hyvin voi sanoa. Se oli varmaan molemminpuolista.
- Anonyymi
Ei ole väärin sanottu. Ymmärtäisin täysin
- Anonyymi
Yhä himottaa
- Anonyymi
Ei ole väärin missään nimessä.
- Anonyymi
Mikset voi kohdistaa sitä vaimoosi?
- Anonyymi
Ei minulta nainen. Himossa ei ole mitään ihanaa. Rakkaus on ihanaa. Himo on pelottavaa ja vaarallista. Se on julma ja itsekäs. Tiedoksi, en halua olla semmoinen enkä varsinkaan teeskennellä että se ei ole kylmää ja itsekästä.
- Anonyymi
Tietenkin voi koska mä koin ihan samaa 😘😚
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1011673
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmella
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmen torin laitamilla. Poliisi epäilee tutkivansa tapausta. Silminnäkijä431220Kattoikkuna puuttui - vai puuttuiko sittenkään?
Tönölään ei saatu mökkejä, kun kattoikkunasta oli pula. Näyttää konkurssihakemus tulleen kuitenkin 31.8., joten kattoikk23970Petteri A-studiossa: "Ihmiset ovat alkaneet saada töitä" ..mitä vitt..
Missä todellisuudessa toi Orpo oikein elää, Suomen työttömyys 2000-luvun ja EU/OECD-maiden korkein tuplat niiden keskita170806Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.
Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.13770Olivia Oras kuollut
Taidepariskunta Reijo Oraksen ja Johanna Oraksen ihana päivänsade. Liian nuorena lähti. Osanotto läheisille 🥲 IS37728Nythän todellisuus on kuitenkin se
että miehen täytyy tehdä miehen työ. Olla mies. Naisen täytyy tehdä naisen työ. Olla nainen. Voimme puhua pehmeitä ja201703- 46689
Kuka oli kuskina
Volvo suistunut päin koivua torin laidalla? Oliko vauhtia liikaa vai sairaskohtaus vai humala?13657Mies sun käytös satutti...
Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.40616