Missä on nyt ne kehut suloisesta ja komeasta Stefusta?
Stefuhan oli kommenteissa mieletön saalis ja Sofia, sekä Martina aivan vääriä naisia tälle täydelliselle miehelle.
Stefu oli niin hyvä mies, että hänelle toivottiin ruotsinkielistä kaunista ja luomua, opiskellutta naista kumppaniksi, koska hän on itse täydellisyys.
Missä ne kehut tuosta alpinistista, jolla on mieletön omaisuus, sikahyvä ulkonäkö, söpöt kasvot ja sänkykamarisilmät?
Stefua on kehuttu, suorastaan nostettu jalustalle ja todettu, että on niin hyvä mies ja ihana isä.
Tuollainen tyyppi on pelottava olento, kumppanina arvaamaton ja inhottava, isänä epäluotettava ja vaarallinen.
Nyt mammat kilvan kehumaan tätä hyvännäköistä ja ehkä vapailla markkinoilla olevaa rikasta miestä!
Stefuhan oli kommenteissa mieletön saalis ja Sofia, sekä Martina aivan vääriä naisia tälle täydelliselle miehelle.
Stefu oli niin hyvä mies, että hänelle toivottiin ruotsinkielistä kaunista ja luomua, opiskellutta naista kumppaniksi, koska hän on itse täydellisyys.
Missä ne kehut tuosta alpinistista, jolla on mieletön omaisuus, sikahyvä ulkonäkö, söpöt kasvot ja sänkykamarisilmät?
Stefua on kehuttu, suorastaan nostettu jalustalle ja todettu, että on niin hyvä mies ja ihana isä.
Tuollainen tyyppi on pelottava olento, kumppanina arvaamaton ja inhottava, isänä epäluotettava ja vaarallinen.
Nyt mammat kilvan kehumaan tätä hyvännäköistä ja ehkä vapailla markkinoilla olevaa rikasta miestä!
Vastaukset 20
Vanhimmat
Eikös tämä pari ollu teinien idoli ,jopa Stefun tukkakin oli ja niiin söpö,missä olette nyt ,kun tämä ihanuus on menny rikki.
Tuollahan nuo kehuu ja puolustelee täysin rinnoin. Sofiahan se on syyllinen, Sofian muuttokin on mennyt noitten mielestä väärin, joka kassinkin ovat syynänneet.
Muuttoautokin on ollut ihan turhaan ja aikataulutkaan ei ole sopineet näille mammoille. Niiltä jäi paljon näkemättä muutostakin, kun ei ollut kuin pikku pätkä videota. Nyt he elävät sen pätkän mukaan ja luulevat, että siinä oli kaikki tavarat, koska HE eivät nähneet koko muuttoa, sitä ei ole sitten ollutkaan.
Kyllä noitten mielestä Stefu on edelleen mieletön saalis, Sofia vaan on kauhea, kun Stefu riehuu verissäpäin:D
Käytöstavat puuttuvat kokonaan tältä päihderiippuvaiselta.
Sofia oli aivan liian hyvä ihminen Stefanille. Ensin oli aivan ihastuttavat kuvat Sofiasta gaalassa, niin eikö tämän päihderiippuvaisen pitänyt keksiä sontaa seiskaan ja haukkua Sofia alatyylisesti.
Tajuaako sitä, ettei pelkkä anteeksipyyntö riitä? Kunnianloukkaussyyte olisi paikallaan tai rahallinen korvaus oikeuden ulkopuolella.
Mulle tuli kanssa mieleen, että ehkä Stefu oli mustasukkainen Sofian saamasta huomiosta ja halusi pilata Sofian gaala-illan? Gaalan alla sekoili Kulta-Iidan seurassa vapun, Sofia joutui punaisella matolla vastailemaan toimittajille siitä seikkailusta, ja sen jälkeen Stefu järjesti tämän näytöksen. Jotkut miehet ei vaan halua naiselleen menestystä, tai mitään hyvää ja sabotoivat kaikin keinoin.
Tuskin kumpikaan olisi valokeilassa ilman Martinan julkisuutta
Tehtyä ei saa tekemättömäksi, mutta ei tommonen teko voi ilmaista olla. Onneksi pilasi oman maineensa lopullisesti.
Ei savua ilman tulta, eiks kuitenkin asia ole niin.?
Raukka luuseri ei mikään kunnon mies. No nyt pitää näitä muita päihderiippuvaisia " kavereinaan" vaikka ovat kavereita vaan niin kauan, kun Stefulla riittää rahaa.
Eikös tämä nainen juuri petaa kahta sänkyä, Stefun ja Nikon. Melkoinen riemurasia.
Sinähän se varsinainen jakorasia olet ollut. Taitaa olla omakohtaista kokemusta enemmän kuin yhdelle mummalle riittää.😁👍
On se kumma, kun ei mies saa rauhassa omassa kodissaan kevätsiivousta tehdä. Eipä mulla muuta.
Voi hitsi,minusta on kiva seurata kun Stefan on sinkku, löytäisi kunnon naisen joka kannustaisi miestä pois päihteistä ja veisi urheilun pariin hänet.😘.
Suloinen kauniit kiltit silmät ja on rikas ja kohtelee naisia kauniisti.👁️👁️.
Aika hyvä kommentti ja varmasti totta.
Epävakaa persoona ja tunne-elämä kehittymätön. Kaiken lukeman ja kuvien perusteella suosittelisin pitää terapiaa ja päihteetöntä elämää. Ehkä jotain olisi vielä korjattavissa ?
Niin,todella missäs ne kehut nyt viipyy.
Ihan pelle koko mies.eikö yhtään mieti mitä tekee?
Steffu on kuin mönnimöykky tosin karvaton ja sillä on huikean pullea pussi.
Ässien häät lähestyvät.
Sanoihan Martinakin aikoinaan, että Stefu on hyvä isä.....heh heh heh
Kyllä se Stefu sieltä nousee. Puolella Suomen naisista tällainen mies puolisona. Vielä kun löytyy sopiva "ruustinna" joka pitää miehen kurissa.
Suomessa on kyllä miehiä, joiden naiset joutuu pitämään niitä kurissa kuin pikkulapsia. Jotkut naiset pitää yksin huolta, että rahat riittää kaikkeen välttämättömään. Lisäksi huolehtivat yksin kaikista kotitöistä, lapsista jne. Nainen joutuu pitämään miestä kurissa huutamalla ja kontrolloimalla. Mies on kuin yksi perheen lapsista, mutta vaikein huolehdittava.
En tiedä, onko tuo Therman sellainen, mutta siltä se nyt on alkanut juoru-uutisointien mukaan näyttää. Onhan Martinakin joskus haastattelussa sanonut, että oli parisuhteessaan yksin. Sääliksi käy niitä perheitä, joissa perheen mies on kuin uhmaikäinen tai pahassa murrosiässä oleva lapsi. Ei kai kukaan nainen oikeasti halua sellaista miestä ja parisuhdetta. Luulisi, ettei mieskään. Miksiköhän sellaisia suhteita näyttää kuitenkin olevan?