kyllä on hiljaista haminassa

kun poliisit valvoivat sunnuntaina illalla haminan torin ympäristöä,kusipäiset mopo pojat puuttuivat täysin
111518
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Mutta nyt siellä pyörii tauotta taas joku kovaääninen auton romu. Mikä pointti tuossa jatkuvassa sahaamisessa ympäri keskustaa on??.

Äänestä

Kuka hölmö nyt ehdointahdoin tulisi sakotettavaksi.

Äänestä

Sais häätää noi amisten Bemarit ja muut Volvojen paskat mitkä ajelee ilman vaimentimia !

Äänestä

Kusipäisillä mopopojilla on kusipäiset vanhemmat. Ne eivät vain itse sitä tiedä, kunnes joku naapuri mainitsee heille kullannuppujensa touhuista.

Äänestä

Kova ääninen auto joka sahaa ympäri keskustaa joka ilta/yö niin onkohan sen kuski koditon ja asuu siinä romussa vai eikö löydä ulos kaupungista?!?!?

Äänestä
  • Haminassa on niin helppo pyörähtää ja eksyä.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Haminassa on niin helppo pyörähtää ja eksyä.

    Voisiko joku järjestää tuolle kuskille tyttö/poikaystävän tai jonkun pelikonsolin niin olisi jotakin räplättävää ja voisi vaikka vähän kehittyä aikuisemmaksi!?!?

    Äänestä

Kyllä nää Haminan kadut on sokkeloisia kun taas joku kova ääninen auton romu on pyörinyt ympäri keskustaa koko illan ja eksynyt eikä löydä kotiin

Äänestä

Kusipäisillä mopopojilla on kusipäiset vanhemmat. Ne eivät vain itse sitä tiedä, kunnes joku naapuri mainitsee heille kullannuppujensa touhuista ja sitten puolustellaan.että ei meidän poika ja voinko todistaa?

Äänestä

On se rankkaa kun mopopojat noin kovasti harmittaa, löysää vähän pipoo. Onneksi ei itse ole tollanen...katkerat juopot:D
Kun te kitisette ja valitatte... saatte vaan pahempaa aikaan, mutta sen olette kyllä ansainneet, hyvä pojat, lisää ääntä kaupunkiin.

Äänestä
  • Matematiikan osaamisen taso on laskenut jo vuosia. Tämä on huolestuttavaa, sillä nimenomaan matematiikka on tie motivoiville ammattialoille.
    Mopojen rassailu ja rällääminen ei osoita kovin suurta intohimoa itsensä kehittämiseen.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

kun poliisit valvoivat sunnuntaina illalla haminan torin ympäristöä,kusipäiset mopo pojat puuttuivat täysin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu