kun poliisit valvoivat sunnuntaina illalla haminan torin ympäristöä,kusipäiset mopo pojat puuttuivat täysin
kyllä on hiljaista haminassa
Anonyymi
111518
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Mutta nyt siellä pyörii tauotta taas joku kovaääninen auton romu. Mikä pointti tuossa jatkuvassa sahaamisessa ympäri keskustaa on??.
Kuka hölmö nyt ehdointahdoin tulisi sakotettavaksi.
Sais häätää noi amisten Bemarit ja muut Volvojen paskat mitkä ajelee ilman vaimentimia !
Kusipäisillä mopopojilla on kusipäiset vanhemmat. Ne eivät vain itse sitä tiedä, kunnes joku naapuri mainitsee heille kullannuppujensa touhuista.
Kova ääninen auto joka sahaa ympäri keskustaa joka ilta/yö niin onkohan sen kuski koditon ja asuu siinä romussa vai eikö löydä ulos kaupungista?!?!?
Haminassa on niin helppo pyörähtää ja eksyä.
Voisiko joku järjestää tuolle kuskille tyttö/poikaystävän tai jonkun pelikonsolin niin olisi jotakin räplättävää ja voisi vaikka vähän kehittyä aikuisemmaksi!?!?
Kyllä nää Haminan kadut on sokkeloisia kun taas joku kova ääninen auton romu on pyörinyt ympäri keskustaa koko illan ja eksynyt eikä löydä kotiin
Kusipäisillä mopopojilla on kusipäiset vanhemmat. Ne eivät vain itse sitä tiedä, kunnes joku naapuri mainitsee heille kullannuppujensa touhuista ja sitten puolustellaan.että ei meidän poika ja voinko todistaa?
On se rankkaa kun mopopojat noin kovasti harmittaa, löysää vähän pipoo. Onneksi ei itse ole tollanen...katkerat juopot:D
Kun te kitisette ja valitatte... saatte vaan pahempaa aikaan, mutta sen olette kyllä ansainneet, hyvä pojat, lisää ääntä kaupunkiin.
Matematiikan osaamisen taso on laskenut jo vuosia. Tämä on huolestuttavaa, sillä nimenomaan matematiikka on tie motivoiville ammattialoille.
Mopojen rassailu ja rällääminen ei osoita kovin suurta intohimoa itsensä kehittämiseen.