Suhteet teinit

Minä tunnen rakkautta opeani kohtaan ja haluaisin hänet ja jäädä koulun jälkeen hänen kanssaan olen 15 ja hän 38 haluaisin opeani paljon
3295
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ja haluaisi. Nussia häntä ja sanoo että rakastan häntä

Äänestä

haluatko hän meneen vankilaan?

Äänestä

Voi, sulla on varmasti aidot tunteet..sitä ei kukaan kiellä. On kyllä silti olemassa se surullisen kuuluisa suojaikäraja. Sulla on nuoruus edessä. Ehkä tapaatte myöhemmin kun olet vanhempi ja saatte kaiken?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Minä tunnen rakkautta opeani kohtaan ja haluaisin hänet ja jäädä koulun jälkeen hänen kanssaan olen 15 ja hän 38 haluaisin opeani paljon

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu