Nämä jutut on ihan älyttömän tylsiä ja lapsellisia

Ootteko muut huomanneet?
Jotain laatua sisällöntuottoon kiitos
450
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Poistun häiritsemästä, anteeksi että olen olemassa

Äänestä

Mitä useampi kokki sen pahempi soppa. Kokkailua ei kuitenkaan voida monopolisoida.

Äänestä

Tuota, tänne kirjoittelee enimmäkseen rakastuneet ihmiset. Rakastuessaan ihminen taantuu ja lässyttää kuin pikkulapset toisilleen. Etkö ole koskaan ollut rakastunut?

Äänestä

Suurin osa on hännättömiä, johtuisko epäkypsistä tunteista?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ootteko muut huomanneet?
Jotain laatua sisällöntuottoon kiitos

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu