Pesukone kiinnostaa kännissä

Aina kännissä pyrin pascomaankaverin pesukoneeseen ja laittamaan sitten hienopesua 40 asteessa
Saa sitten kaveri jokusen tovin puhdistella nukkasihtiä

Asd
279
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei sulla mitään kavereita ole.

Äänestä

Mulla on pakkomielle siihen pesukoneen rummun tuoksuun pesun jälkeen. Se on kallontunkevan elämys aina.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Aina kännissä pyrin pascomaankaverin pesukoneeseen ja laittamaan sitten hienopesua 40 asteessa
Saa sitten kaveri jokusen tovin puhdistella nukkasihtiä

Asd

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu