Spermaa housuihin

Anonyymi

Olen nainen, minua kiihotta saada miehen spermat sisääni ja laittaa pikkarit jalkaan aktin jälkeen, niin että spermat kastelevat housuni.

8

1335

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kyllä, vaimo on interseksuaalinen. Hän pukeutuu avosukkahousuihin ja ohuisiin ja joustaviin pikkareihin. Ja sitten baanalle. Ai niin tiukkatoppi ilman ritsikoita ja minihame ynnä korkkarit jalkaan. Tanssipaikalla hän saattaa harrastaa seksiä useamman miehen kanssa samana iltana ja sinnehän ne kaverit laskevat putista sisään. On kuulema ihanaa, kun valuu oikein spermaa ja pikkarit ovat aivan märät. Huh...huh ja se ilonpidosta aiheutuva tuoksu kotiin tultua.

    • Anonyymi

      Missäpäin asustelet,voitasko toteuttaa toiveesi?

      • Anonyymi

        Terv. Tuleva elatusmaksaja


    • Anonyymi

      Vaimon mukaan koskaan ei tunne itseään niin pannuksi lutkaksi kuin aamuyöllä kotiin kävellessä miehen ja lasten luokse vieraan miehen sperman valuessa pikkareihin. Se on myös kiihottavimpia kokemuksia.

      Mikään ei ole kiihottavampaa kuin ottaa pantu vaimo vastaan ja liu’uttaa oma kalu kosteaan spermaiseen vittuun.

      • Anonyymi

        Olen ja niin myös vaimoni on ihan samaa mieltä. Häntä kiihottaa myös tuo ns. walk of shame, kun aamuyöstä "tyttöjen kanssa juhlittuaan" hän tulee kotiin vieraan miehen siemenet sisuksissa. Seuraavana päivänä on taas niin kilttiä kotiäitiä että. On mukava muistuttaa ja vähän vaimon vatsaa silittää että siellä kohdussahan ne vieraan miehen siittiöt uiskentelee mukana, iloisina ja reippaina vielä usean päivän ajan. Käytännössähän hän kanniskelee niitä vieraan miehen siittiösoluja ympäriinsä niin töissä kuin harrastuksissakin melkein viikon ja ajatus siitä tekee kyllä kovaksi.


    • Olisi kiva olla yksi näistä vieraista, ehkäpä myös vakituisen epäsäännöllisesti..

    • Anonyymi

      Kerran harrastin seksiä yhden naimisissa olevan naisen kanssa. Kun oltiin lähes valmiita, nainen veti pikkarit jalkaan käymättä pesulla. Kysyin, eikö tarvitsisi, kun hän kuitenkin oli lähdössä kotiin oman miehensä luo. Hän sanoi että ei tarvitse. Itsekseni tuota vähän ihmettelin, kun olin kuitenkin vetäissyt kohtuullisen runsaat mällit pimpin perukoille. Ehkä siinä oli joku juttu, josta hän ei minulle puhunut.

    • Kaverin aasialaisen vaimon tiukkaan pilluun on aina kiihottavaa laueta.

      Pilluntuoksuiset pikkarit muistoksi nuuhkittavaksi, joskus runkkaa mut pikkareihinsa ja vetää mälliset pöksyt jalkaan.

    Ketjusta on poistettu 33 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mihin kaivattusi

      Ja sinun juttusi kaatui?
      Ikävä
      133
      4859
    2. En löydä sinua

      En löydä sinua täältä, etkä sinä varmaankaan minua. Ennen kirjoitin selkeillä tunnisteilla, nyt jätän ne pois. Varmaan k
      Ikävä
      25
      3296
    3. Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän

      Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi
      Maailman menoa
      113
      2654
    4. Opettelen sun jokaisen virheen

      ja rakastan sua.
      Ikävä
      46
      2241
    5. Hajoaako persut kuten 2017?

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011217813.html Tämä on totisinta totta. Persut on murroksessa. Osa jättää puolueen
      Maailman menoa
      261
      1771
    6. Kamala uutinen: Henkilö kuoli Tokmannin pihaan Kankaanpäässä- Jäi trukin alle

      IL 9.5.2025 Ihminen kuoli Kankaanpään Tokmannin edustalla perjantaina aamupäivästä. Poliisin mukaan henkilö oli jäänyt
      Kankaanpää
      47
      1709
    7. Mihin se sysipska hävisi?

      Katso Frida Kahlo elämäkerta ja opi.
      Ikävä
      32
      1577
    8. Ne oli ne hymyt

      Mitä vaihdettiin. Siksi mulla on taas niin järjetön ikävä. Jos haluat musta eroon päästä niin älä huomioi mua. Muuten kä
      Ikävä
      20
      1526
    9. Mitä haluat oikeasti

      Mun ymmärtävän? Sitäkö ettet rakasta ja ole valmis mihinkään?
      Ikävä
      28
      1500
    10. Mitä uskot sinun

      Ja kaivattusi välillä tulevan tapahtumaan lähiaikoina
      Ikävä
      95
      1221
    Aihe