Olemme niiden perässä . Saksan Landshutista tulossa ollut rekka paloi Länsisatamassa.Siinä oli kiellettyjä laitteita, rekan omistaa presidentin poika.
Jääkiekon MM-kisoissa kiellettyjä laitteita
19
110
Vastaukset
Kuka on Saksan Presidentti?
Tyhmyytesi paljastaa Sinut, Saksalla ei ole Presidenttiä?
Kaikkea ne Vellut keksii, vaikka eivät osaa luistellakaan, ennkuin kaksi Pastoria aloitti harrastekiekon.
Oliko oppi muuttumaton?- Anonyymi
Tarkoitin Suomen presidenttiä, Saksalla on kyllä liittopresidentti Steinmeier.
Anonyymi kirjoitti:
Tarkoitin Suomen presidenttiä, Saksalla on kyllä liittopresidentti Steinmeier.
Mikä nimin on Suomen Valtion Presidentin pojalla?
Keksit koko jutun.- Anonyymi
pinnasänky kirjoitti:
Mikä nimin on Suomen Valtion Presidentin pojalla?
Keksit koko jutun.Matias Niinistö
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Matias Niinistö
Jos nimi on oikein, saattaa olla, että syyllistyit juuri kunnianloukkaukseen, mutta ehkä sinne Pietarin trollitehtaaseen ei Suomen lait ulotu.
Anonyymi kirjoitti:
Matias Niinistö
Jokainen sen tietää, mutta miten Hän on nyt wellujen tähtäimissä, heidän juoruissaan.
- Anonyymi
Montako ruplaa sait tuosta viestistä?
- Anonyymi
mörkökin käyttää rikollisia laitteita, koko kopla on paljastettu chatissa.
- Anonyymi
valotaululla paljastettiin suomen ja usan kieroilut äskeisessä pelissä.
- Anonyymi
Kentän jäädytyslaitteen ovat varsinaisia syntisäkkejä ja täysin kiellettyjä.
T, Vanh. Syntivaliokunnan tarkastaja. - Anonyymi
suomen jääkiekkojoukkueen jäseniä on syyllistyneet pedofiliaan, he pääsivät kuin koira veräjästä. suomen kansa johto etunenässä hyväksyy sen tuijottaen kuola valuen pelejä.
- Anonyymi
On varsin harmillista, kun juuri nämä jääkiekkojoukkueen jäsenet sattuvat olemaan näitä pahimman luokan vanhoillislestadiolaisia, mutta kuitenkin ovat hyviä pelaajia silti!
- Anonyymi
puoli suomea jo tietää näistä, mutta poliisi ei vaan tee mitään.
- Anonyymi
Siksi kai, kun velluisät ja isommat pojat pitää tuomita ensin.
- Anonyymi
Huomenna pelaa kaksi maata kullasta , jossa maassa on oikeita uskovaisia Suomi ja Kanada.
- Anonyymi
viimeistään huomenna palaa suomen ja kanadan kaikki rikolliset laitteet.
- Anonyymi
laitteet tuhoutui ennen peliä, dopingaineet muuttui myrkyiksi. valotaululla kerrottiin vilungista. nyt on rehellinen peli.
- Anonyymi
Torniossa on paljon vl-uskovaisia: https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/torniossa-pystytettiin-150-000-euron-naytto-mm-ottelua-varten-nuori-yritti-hakata-rikki-metalliputkella/8439856#gs.26i56h
- Anonyymi
Heikko yritys tältä Jumalan uskovaiselta, hänen olisi pitänyt laittaa tauluun tynamenttia, eikä taputella sitä millään putken pätkällä. T. Syntivaliokunnan jäsen.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse864650Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1093847Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä1823660Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.692098Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575751941Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.791298- 1301152
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.1481099- 501010
Mikä homma?
https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä30914