Vaihda sänkyä

Välillä, se virkistää.
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Joo

Äänestä

Mulla on kaksi sänkyä jotka ovat eri huoneissa. Olen nukkunut kummassakin. Nyt kuitenkin nukun pienemmässä huoneessa kun aurinko paistaa aamuvarhain sinne toiseen huoneeseen verhojen läpi ja tulee kuuma.

Vai tarkoitatko että pitäisi vaihtaa oma sänky hänen sänkyyn välillä? Omassa sängyssä nukkuu aina parhaiten.

Äänestä

Luonteeni vastaista irtosuhteet. Minun pitää ensin ihastua eikä se käy tuosta vaan, eli ei kiinnosta. Me ollaan erilaisia ja jokainen elää siten mihin oma moraali antaa tilaa. Älä siis tuputa omaa tapaasi elää muille.

Äänestä

Nukun lattialla.

Äänestä
  • Mä makuupussissa sillan alla.

    Äänestä

Nukunkin toisinaan meidän sohvalla, kipujen takia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Välillä, se virkistää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu