HYVÄÄ ÄITIENPÄIVÄÄ

muistettiiko kaikki äitejämme.
minä mustin ja lauloin ja annoin kukkia

ostin kirjan joka kertoo bi henkisyydestä
3771
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

pahoittanu mieltä tuollaisesta..taisit keksiä koko jutun...luulisi viimeisenä tulevan mieleen äitien päivä lahjana kirja bi henkisyydestä

Äänestä
  • ja tykkäsi koska olemme aitoja molemmat ja suhdekkin toimii

    Äänestä

siis vaimolleko annoit kirjan? Sen ymmärrän. Jos omalle äidillesi niin en ymmärrä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


AITOBI kirjoitti:

muistettiiko kaikki äitejämme.
minä mustin ja lauloin ja annoin kukkia

ostin kirjan joka kertoo bi henkisyydestä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu