Moi, oon 11v tyttö ja oon ihastunu mua vuoden nuorempaan poikaan ja siis se on vaan niin ihana.
Se on mun veljen kaveri ja en muista tarkalleen miten tavattiin mut alotettiin pelaa forttii ja tällee. Sit se pyys mun snäppii ja siitä se meidän juttelu alko. Kuukauden päästä se alko jahtaa mua sen kaverin kaa ja se ties et tykkäsin siit jahtaamisest. Sit päivien päästä se halus pyytää mua esim kylälle sen kaa kahestaan... Mut sit valehtelin mun kaverille et en tykkää siitä ja se usko sen ja sit se meni selittää sille mun ihastukselle et mä en tykkäis siitä ja se meni vähä mönkään mut sit mä vaan paljastin mun kamulle et tykkään siitä ja asia pelastettu.
Juu täs oli sit tällanen tosi tarina:)
(En jaksanu selittää kaikkia yksityiskohtia)
Oon vähä ihastunu
Anonyymi
4
120
Vastaukset
Oli aika hilkulla, että sun itsesi liikkeelle laskema vale ei pilannut suhdetta ihastukseen. Ei kantsi valehdella tämmöisessä asiassa. Onnea sinulle ja ihastuksellesi! 🌹👀
- Anonyymi
Onnea
- Anonyymi
Hienoa
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja17222237Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant739440Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.287421Onko rajojen kiinnipitäminen ihmisoikeuksien vastaista?
Maahanmuutosta puhutaan usein niin kuin kyse olisi vain numeroista ja rajoista. Kyse on kumminkin ihmisistä, jotka halua3236619Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va796291SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1805904Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot334920HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.944565Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm974319"Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana
Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste1153770