Ei nykyään jakseta

https://youtu.be/k-SDhpyXMQk 4000ihmistä laulaa kovemmin kuin Sammen väki
4114
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat
  • Niin että VIP telttaan kuuluu kunnolla

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Niin että VIP telttaan kuuluu kunnolla

    Kurtturuusukin käy vosulesbon kanssa huikkaa massa teltalle että mitä itupellet 🤣

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Kurtturuusukin käy vosulesbon kanssa huikkaa massa teltalle että mitä itupellet 🤣

    Ensin näytetään vip teltalle tyttökissiä ja sitten on aika bajamajassa pissiä

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

https://youtu.be/k-SDhpyXMQk 4000ihmistä laulaa kovemmin kuin Sammen väki

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu